Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud tanácsot adni?

Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Az van hogy kb olyan 8 éve lovagolok de sajnos ez kukába ment mivel a lovarda elég béna volt és mi erre nem jottünk rá. Kb 8 évig könnyű ügettem és ennyi volt. Most, hogy végre megtaláltam a megfelelő lovardát eljutottam végre a vágtához. És az ülésről szertnék segítséget kérni, hogy segítsetek mivel vágtában nem tartom jól magam és nem is ülök szépen.
2022. szept. 28. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezen csak rengeteg és annál is több gyakorlással tudsz dolgozni. El tudjuk magyarázni, nézhetsz videókat, de csak a gyakorlás fog eredményt hozni és nem pár nap de még nem is pár hét alatt. Kitartást, ne add fel:)
2022. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy oktató kérdezd azt. Amúgy ahogy előttem írták gyakorolni kell.
2022. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez se lehet egy olyan nagyon szuper hely, ha az oktató nem veszi észre, hogy nem tartod jól magad vágtában, és ezt nem is korrigálja mondjuk futószáron kengyel és szárfogás nélkül.
2022. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek eddig mindenkivel!!!

Beszélj edzővel. Gyakorolja rengeteget!

2022. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!