Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kisebb fajta lovat...

Milyen kisebb fajta lovat ajánlanátok 17 évesnek?

Figyelt kérdés
150 cm körüli kéne,terepre meg kisebb akadályok ugratásához.
2010. okt. 13. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Reménykedtem, hogy a Péceli Fáy Andrásba, mert azon gondolkozom/gondolkoztam, hogy átmegyek egy ilyen suliba. :) De szüleim lebeszélnek....

Hát amúgy csak arra vagyok kiváncsi, hogy milyen az ilyen suli? Tetszik? Téged nem ijesztenek meg a vélrmények, hogy ez egy rossz szakma stb-stb? Vagy majd még tovább szeretnél ezen a vonalon tanulni és nem csak egy "egyszerű lovász" lenni ?

Köszi a választ! :)

2010. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

szerintem jó egy ilyen suli,én szeretem. :)

én annyira kötödök a lovakhoz hogy engem nem érdekel mit mondanak,inkább elvégzek egy szakmát ami érdekel is,és nem szenvedek azzal ami rohadtul nem érdekel :D

ugy tervezem hogy egy ideig lovászként dolgozok és mivel tenyésztői papírom lesz,majd jó pár év múlva saját istálló+tenyésztésbe is bele fogok.persze elég nehéz föleg az elején,de megéri ezzel foglalkozni :)

2010. nov. 1. 22:36
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát, köszi hogy válaszoltál. :)

És sok sikert a jövőben. =)

2010. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

szívesen válaszoltam,

és köszi! :)

2010. nov. 2. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!