Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban élek, van egy cicám,...

Lakásban élek, van egy cicám, és szeretnék egy kutyát, se túl kicsit, se túl nagyot nem szeretnék! Milyen fajta kutyust ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Első kutyám lenne:)
2011. júl. 1. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
menhelyit, amiről meg tudják mondani, hogy szereti-e a macskákat és alkalmas-e lakásban tartásra
2011. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vmi kis menhelyit..de ha fajtatisztát akarsz akkor shih-tzut tudom ajánlani.
2011. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem akarok venni,azt elfelejtettem mondani,én is menhelyre gondoltam,mert annyi szegény állat csak egy jó gazdira vágyik...de nem igazán vagyok otthon a fajtákban....
2011. júl. 1. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ő nagyon cukki

[link]

meg ő is

[link]

de nagyon sok kis aranyos van. Soknál írják, hogy macskákkal is jól kijön

2011. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen,aranyos vagy...de még előttünk van egy költözés,remélem a cicámat nem fogja nagyon megviselin...meg új kutya....lehet,hogy sok lesz neki:)
2011. júl. 1. 21:03
 6/9 anonim válasza:
Én is ajánlom a menhelyi kutyusokat, de sajnos nem vagyok benne biztos, hogy fajtatisztát találsz, illetve nem csak a kutyussal lesz a gond, lehet a cica se viseli el! Szerintem próbáld ki előtte, hogy egy ismerős kutyusára hogy reagál a cica!
2011. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fox terrier,

Beagle

spániel

keverék....

2011. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Törpeuszkár,Kínai kopaszkutya,Csivava,Tacsi,Beagle,Keverék:)
2011. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a cica miatt mindenképpen kiskutyár vigyél majd haza (2-4 hónaposat, ne felnőttet). Elösször biztos félni fog tőle a cica, de pár nap alatt megszokja, és a kicsi fölött tud dadáskodni, tud játszani vele. Így a kutya is összebartátkozik vele és nagy korában sem bántja :)


Állatok.infon vannak nagyon aranyos kutyik, meg a menhelyeken is vannak kölykök.

Szerintem ők nagyon cukik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!