Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány órát lehet egy lóval...

Hány órát lehet egy lóval terepen menni?

Figyelt kérdés

Az eddig rekordom 3 óra, amit az oktatómmal mentünk.

De ha valaki 12 órát akar menni, az is létezhet?

Mármint, gondolom kell közben azért innia, de úgy, hogy ne forrázza le a tüdejét.

Ja amúgy a katonák is sokat gyalogoltak a lovaikkal. :'D



2023. okt. 8. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pihenésekkel akármennyit, hiszen több napos túrák is vannak. Nekem 6 óra volt a legtöbb egy nap.
2023. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggel felülsz, mész vagy 6 órát, pihensz vagy 1et, s mész tovább. Este alszol s még egy-két napig ez így simán mehet. Nagyjából ilyenek a többnapos túrák
2023. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy időben nyáron minden hétvégén elmentem két napra. Reggel kényelmesen 8 körül elindultunk, egy-két rövidebb megállóval délig mentünk (többnyire lépésben, kevés ügetéssel) ott hosszabb pihenő, utána este kb hétig pár rövidebb szünettel, így másnap is.

Fontos, hogy nézd, mennyire fáradt el, milyen az állóképessége, mert például az én lovamnak szerintem relatívan jó formában van. Fontos, hogy legyenek pihenők, igyon, meg figyeld a mozgását, ha kezd szétesni (gyorsabb jármódokra gondolok most) fogd visszább.

2023. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :D
2023. okt. 10. 12:42
 5/6 anonim válasza:
0%
A lovaglás nem sport, és nem is lesz az!
2023. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, megkérdezhetem, hogy ez most honnan jött?
2023. okt. 10. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!