Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagolhatok még ilyen lábbal?...

Lovagolhatok még ilyen lábbal? :- (

Figyelt kérdés

Több évvel ezelött lépcsőről lefelé jövet, megbicsaklott a bal lában. Nem szakadt el a szalag, de nagyon megnyúlt. Amúgy alapból, is nagyon lazák, vagyis a normálistól sokkal lazább.

Akkor öt hetes járógipszet kaptam.

Most Csütörtökön, meg ugyanez történt, csak mivel nincsen TB. - m nem mentem el dokihoz. Fásli van rajta.

A járdán már tudok menni ha rögzítve van a lábam de a föld úton még nem.

Járt már hasonló képpen valaki úgy mint én?

Lovagolhatok még ezek után valaha? :-(


2011. febr. 13. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó, az egy dolog, hogy tudsz, vagy hogy nem fáj, az már másik, hogy hatvan évesen majd nem tudsz járni... Nem szabad az ilyet eljátszani, annyira drága csak nem a röntgen hogy lovaglás mellett ne lehessen kifizetni:S meg szerintem ha sürgősségire mentek, meg kell csinálják, egy autóbalesetnél se kérdezik meg hogy ki tudja-e fizetni, és csak aztán látják el..
2011. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na ná hogy nem kérdezik. Majd pár hónap múlva kiküldik a nem tom hány száz ezres számlát. Sajnos most se nincs annyim, de később se lesz. :-(


Sajna nekem nincsen lovam, de a szomszédnak van. Neki szoktam segíteni. Neki van szerkója ( nyereg kantár stb. ) és örül ha le vannak mozgatva, meg hogy segítek trágyázni almozni meg a ház körüli munkákban.

Hát az lehet hogy öreg koromban nem fogok tudni lábra állni, de sajnos ilyen világot élünk. :-(

2011. febr. 17. 12:40
 13/16 Dia992 ***** válasza:
Nekem ugyanez a 2térdem 3 bokámall és ugyanugy ogratok 1,50-t
2011. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi megnyugodtam. :-)


Már nem fáj úgy mint kezdetben tudok sétálni is.

És elmentem biciklivel a boltba. Hááát a térdem most nagyon kattogott akadozott. De szerintem azért mert kevésbé volt használva. Ha bejáródik akkor megint nyeregbe ülök. Már nagyon várom. :-)

2011. febr. 22. 21:40
 15/16 Selena Fan válasza:
Igen, persze. Az egyik ismerősömnek HÁROMSZOR tört el a lába egymás után és mégis verseny szinten lovagol. Ne add fel!
2011. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi ari vagy! :-D


A hétvégén ültem fel először a bokaficam után. Nagyon jó volt, bár még nem volt az igazi, de majd visszarázódok.


Mindenkinek köszönöm a választ! :-)

2011. márc. 4. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!