Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?

Mit gondoltok erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 8. 16:53
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
elrontottam. Ez az: www. Lovasok.hu/eladolovak/index. Php? Page=hirdreszletek&hid=77137&lapszam=2&rendstr=felvdescs&fromfo=
2011. márc. 8. 16:54
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem adja be,inkább leírom a jellemzőjét:Hajnal a neve Kanca


Született: 2002

Szín: pej

Marmagasság:

(bottal mért) 163 cm,

Marmagasság:

(szalaggal mért) 167 cm,

Képzettség: Belovagolt

Alkalmas: Távlovaglás,Hobby,

Tenyésztés

Érvényes lóútlevéllel*: nem rendelkezik

Származási lappal*: rendelkezik

Apja:

Anyja:

Anyai nagyapja:

Megtekinthető: Magyarország,Győr-Moson-Sopron

9073,Bőny

Szőlőhegy

2011. márc. 8. 17:02
 3/28 A kérdező kommentje:
és még szerintetek van tényleg-e papírja,mert akkor csak kiírná,nem?!
2011. márc. 8. 17:03
 4/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is itt a link, ha valaki megnézné :)

[link]


Másodszor: Szerintem szép ló, de mielőtt megvennéd próbáld ki, nézd meg, és lehetőleg lószakértőt és/vagy állatorvost is vigyél magaddal :))

2011. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Szép, bár nem tudom eldönteni, hogy csak a képeken tűnik úgy vagy valóban kissé franciás állása van. Mindenesetre ha elmész megnézni mindenképpen vizsgáljátok meg a lábait, ízületeit!!!


És még mielőtt vki beleköt, ez csak jótanács akart lenni, semmi rosszindulat nem volt benne!

2011. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Most újra olvasva én nem értek valamit. Azt írja, hogy soha nem volt semmi baja sem. És azt is írja, hogy erős szervezetű, és nagyon szívós. Ezt honnan tudj, ha még nem volt egy betegsége sem, amiből felgyógyult azzal az erős szerevezetével?
2011. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
*szervezetével
2011. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Egészségesen csillog a szőre, nagy, hosszú marja van és jó fara! :) És télleg, lehet, hogy franciás az állása..
2011. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szia, arra figyelj, ha meg akarnád venni, hogy azt írja nincs érvényes lóútlevele. De azt a tulajdonosnak kell intéznie, úgyhogy annélkül ne vedd meg, mert nem is olcsó ráadásul és az a lóval vele jár.

Amugy szép, ápolt, de a hátulja lehet hogy franciás tényleg, bár élőben kéne látni.

2011. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Szép a feje, az állása és képről nem nagyon lehet kivenni a lépését, vágtáját. Megkérdezném azért, hogy forgalom biztos-e, meg, hogy terepre mennyit járt.
2011. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!