Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?

Mit gondoltok erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 8. 16:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik utólag még el lehet adni.
2011. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném tudni h éles, izomszegény marja van-e?
2011. márc. 13. 08:49
 23/28 anonim ***** válasza:

Inkább élőben kéne megnézned.

De ne haragudj, ha ennyi tudással, ilyen tapasztalattal akarsz lovat venni, akkor inkább ne legyen még lovad. Ha meg tapasztalt lovas lennél, ezt nem tőlünk kérdeznéd.

Feltéve, ha nem maga a hirdető vagy valójában, csak meg akarod tudni itt, hogy mások mit gondolnak a lovadról ;)

2011. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Én még kezdő vagyok.Azt hallottam hogy ezen az oldalon sok mindenre válaszolnak, így azt gondoltam talán aki ért a lovakhoz az segít lovat választani.
2011. márc. 14. 07:28
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy, ne legyen saját lovad! Ennyi! Előbb tanulj meg mindent a lovakról, tanulj meg lovagolni egy erős haladó szinten és tanuld meg, hogyan kell venni lovat. Nagyon pofára fogsz esni, ha ilyen tapasztalatlanul egyből saját lovat veszel.
2011. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én is kezdő voltam aztán interneten olvasgattam könyveket vettem MIND MÁST IR MINDENKI MÁST MOND...találd ki, hogy mi a f...sz az igazság..Kezdő voltam most általában tőlem kérnek tanácsokat a kezdők meg a haladók. Pedig aztán én is csak 4 éve foglalkozok lovakkal nekem is néha vannak újjak amit nem halottam. Erről ennyit aki nem ért hozzá nem rázkódik bele. Ja és kezdőként CSIKÓT vettem. Mindenki leosztott, hogy jó hülyék voltunk.. Most itt van nekem egy gyönyörű egészséges nagyon bújos ló, és 100% terepbiztos.. (= Mindenki irigyli és sokan megakarják venni..de sajnos nem eladó :P Neveljenek ők is ilyet..ennyi (=



Ismerősöm vett egy 3 éves Nóniusz kancát mondták neki, hogy nyugodt terepbiztos..dicsekedett vele. Tegnap előtt összefutottam vele. Mikor meglátta a lovam pörgött két lábra állt neki az enyém tök nyugodtan állt és nézte, hogy háát ez meg mit csinál. Az enyém nyugodtan elment mellette az övé meg el sem akart indulni csak pörgött..(=


Ismétlem..KEZDŐ voltam és remek lovat neveltem. És erre büszke vagyok!

2011. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Azt azert el kell ismerni hogy az ilyen siker a lotol is fugg. De azert tenyleg ugyes vagy
2011. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
a képen nagyon röid a dereka a hátsó lábai az elsőhöz viszonyitva rövidnek látszanak a hátsó lábának majdnem belekéne verni az elsöbe váktába a csikó nevelés föleg az állat tulajdonságán múlik
2011. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!