Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne elvállalnom kevés tapasztalattal lovak tanítását?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm rokonának van 3 lova. Senki nem foglalkozik velük, legelőn vannak tartva, nagyon rég lovagolták őket, ezért el vannak vadulva.Van akivel nem bántak jól, bizalmatlan az emberekkel.

Felajánlották, hogy foglalkozhatnék velük. Én 4 éve lovagolok, csak nyáron lenne időm erre, de nem tudom, hogy jó ötlet-e, mert nincs semmi tapasztalatom ilyen téren. Persze sokat olvasnék és igyekeznék, hogy minél jobban menjen.

L/16


2011. márc. 11. 13:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
figyelj, a lehetőséged az valóban nagyon nagy kincs ha a lovak rabul ejtenek, és szeretsz velük foglalkozni, de semmiképp sem jó ötlet h TAPASZTALATLANUL elkezdj foglalkozni velük!!! Ez a késöbbiekben nekedsem, és a lovaknak sem előnyös. Te több tapasztalatot szereznék vele, de ne igy egyedül vágj neki a tanulásnak főleg nem 3 elhanyagolt lóval. Gondozd őket ha szívböl szereted csinálni, de én azt mondom inkább menny el valakihez aki TÉGED tanít ésha ugyérzed már elég tapasztalatod van ( ami elárulom neked sok sok év és mégtöbb ) és nem teszed föl SE MAGADNAK SE MÁSNAK a kérést h jó öltet-e ;)
2011. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az utolsóéval értek egyet. Egyetlen lovas sem hagyna ki egy ilyen ajánlatot, de tapasztalatlanul egyrészt balesetveszélyes, másrészt ha rosszul kezelsz le szituációkat nagy baj lehet belőle.

Könyvből pedig nem lehet tapasztalatokat szerezni, minthogy könyvből lovagolni sem lehet megtanulni. Ha el is vállalod a lovaglásukat, mindenképp egy tapasztalt lovas felügyelete alatt foglalkozz velük.

2011. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!