Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A 7éves kancám rohan. Mit...

A 7éves kancám rohan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 7éves kancám.Nagyon jó ugróképességű. Nagyon rossz múltja van. Úgy vettük meg, hogy rossz hírek terjengtek róla, de engem nem érdekelt. Nagyon aranyos paci, és akar ugrani! Imád vágtázni és száguldozni. Magyar Sportló, de telivér vérvonala is van. A gond csak az hogy sokszor rohan... tudom irányítani, de nem tudom tartani és csak kiskörön tudom kontrolálni vagy felvenni. Én csak egy 11éves lány vagyok, de régóta lovaglok és több olyan lóval lovagoltam "kiváló" pályát ami másnak besem ugrik vágtába. Tudom, hogy a lovammal is megfogom tudni csinálni... de most ezt kell megoldanom!Várom az ötleteket,tanácsokat!
2011. márc. 29. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, ha az edződ magyar válogatott, ő miért nem tudja?

Na ezért vagyunk a lósporttal szarban....

2011. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha olyan jó az edződ, miért nem ül fel a lovadra és mutatja meg, hogyan kell felvenni, hogy ne rohanjon el?

Földről mindig nagy az ember szája, hogy ezt így meg úgy, de sokkal jobban tanulsz tőle, ha megmutatja a gyakorlatban a te lovadon és akkor személyre szólóan mondja meg, hogy na vele ezt így kell csinálni, ide tedd a csizmát és így vedd a szárat.

2011. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
és annak lenne értelme ha az edző alatt jól megy??? nem az edzővel kell jól mennie hanem a gazdája alatt.
2011. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!