Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha nem veszem meg vágóra megy?

Ha nem veszem meg vágóra megy?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon szép kanca csikót. A másik lovam mellé szerettem volna. De nincs hírtelen pénzem nem tudom olyan könnyen megszerezni. Ezért vágóba akarják vinni. 1 éves körüli.Mit tegyek?!
2011. ápr. 12. 14:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az én lovam is most lett 1 éves!Annyira nem eszik egyedül sokat. Most, hogy van zöld 6 szomszédom is megengedte, hogy ott legeltessem a kertjükbe addig se kell nekik fűnyírózni, meg van 2 háznál ahol majd lehet bálázni teljesen ingyen!Csak ne legyen nekik nagy fű a kertbe és az udvarba!(=
2011. ápr. 13. 13:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Jóó, jóó, az alapellátás egy dolog, de mit csinálsz, ha gikszer van? Meg ahogy nőnek, úgy esznek majd egyre többet.

Ne érts félre, nem akarok kötözködni, de én is két lovat tartok, és volt olyan hirtelen állatorvosi kiadásom, hogy a gatyám ráment.

2011. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én ezt értem!De mégse kerül olyan sokba meg tudom, hogy minél nagyobb annál többet eszik! De nem mostanában fogok venni lovat úgy gondoltam..Inkább még gyűjtök, hogy legyen pénz és ha meg van a másik ló akkor is maradjon állatorvosra! Amúgy ha jobban bele gondolok ismerősömnek Májusba ellik mind a 2 kancája lehet, hogy majd onnan hozok! (= Így ott is tudok majd a kiszemelt kiscsikóval lenni és magamhoz szoktatni! :)
2011. ápr. 13. 16:24
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
4 év sok idő mire megnő....
2011. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem számít!
2011. ápr. 14. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!