Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy ló beszerzése?

Mennyibe kerül egy ló beszerzése?

Figyelt kérdés
Megvan a ló,az pl 500.000 mennyit kér az állatorvos azért hogy eljöjjön és megvizsgálja még mielött megvennénk.Mennyibe kerül egy napra a lószállító bérlése általánosan.És mennyi a kezdő felszerelés amit természetesen idővel bővítenék.
2011. ápr. 21. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Állatorvos: kiszállási díj+ amilyen vizsgálatot kérsz. Akármennyi lehet.

Lószállító kb 6000 a legolcsóbb.

Kezdő felszerelés kb 100 használtan, 200 újonan.

2011. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

minimum 100ezer ft ha új cuccokat veszel.

pl 50 ezer a nyereg(akciósan) ehhez jön a többi:20 ezer

minimális és olcsóbb cucokkal

2011. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Azért azzal is tisztában vagy, hogy a lovat nem csak megveszed, hanem utána is igen nagy kiadásokba kell ölnöd a pénzed, ugye? Pl. egy hirtelen betegség, kólika, vagy akármi, ami sűrgős és drága orvosi ellátásra szorul. 6 hetente patkolás, kaja a lónak stb. Ha tudod akkor semmi, de nekem a kérdésből az jött le hogy te csak a kezdeti kiadásokkal számolsz. :)
2011. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom.Azokkal már számoltam.Azért kérdezem a többi kiadást,amivel nem vagyok nagyon tisztába.
2011. ápr. 21. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
ne-vegyél még lovat nem vagy felkészülve gondold át
2011. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék felkészülve???
2011. ápr. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!