Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most szeretnék létrehozni egy...

Most szeretnék létrehozni egy vállalkozást. De nem tudom milyen íratok kellenek hozzá és ezek beszerzése mennyibe kerül? Fontos információ hogy még diák vagyok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 15:35
 1/4 anonim válasza:

1, A cég létrehozásának akkor van csak értelme, ha már minden készen áll a munkához. Tehát először össze kell rakni a céget, utána alapítani


2, Ha ez megvan menj el egy JÓ könyvelőhöz (és adótanácsadóhoz), hogy a tevékenységnek és méretének legmegfelelőbb cégformát tudjad kiválasztani. Lehet, hogy először egyéni vállalkozóként érdemes kezdeni pár ezerért és csak utána áttérni bt,kft,rt-re. Akár az elején más ember cégére is dolgozhatsz...hogy költség hatékony legyen. :)))


A könyvelők 90%-a ehhez nem ért. Ha kell egy perfect könyvelő aki ebben tuti, írj egy mailt, tudok ilyet.


Az iratok mennyisége és ára pedig a cégformától függ.

2011. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na legalább a reklám is megvolt....egyébként ha vállalkozni akarsz kezdetnek legyen tőkéd, utána kiváltod az egyéni vállalkozói igazolványt és aztán a többit már magadnak építed.
2011. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A könyvelők 90%-a ehhez nem ért. Ha kell egy perfect könyvelő aki ebben tuti, írj egy mailt, tudok ilyet.


ISTENI, HÁT EZÉRT TARTUNK ITT AHOL TARTUNK. A saját nevemben kikérem magamnak. Én ne hari de értek hozzá, sokszor kicsit jobban is mint egy ügyvéd...

2011. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudok jó könyvelőt ajánlani ha kell :)
2011. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!