Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor tanultatok meg ügetni?

Mikor tanultatok meg ügetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma volt az első lovaglóórám, és a tornagyakorlatok után megpróbáltuk az ügetést is :) Először csak pattogtam, de aztán belejöttem. Úgy ahogy :P Már nagyon várom, hogy megint lovagoljak. Ti mennyi idő után tudtatok tökéletesen ügetni?


2011. máj. 8. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5 éve lovagolok.Nekem nem ment az első próbálkozásokra. Beletellt 1 hónapba, hogy tökéletesn ment. :)
2011. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 9. 17:04
 13/13 marcipanfelho ***** válasza:
én régebben hetente jártam lovagolni és úgy sztem egy hónap alatt biztos megtanultam könnyű ügetni, de az se volt tökéletes :D sőt még most se mondanám annak... ha abbahagyod egy időre, utána mindig úgy tűnik hogy valami hiba van benne és bele kell rázódni :) a tanügetést nekem nehéz volt elsajátítani :D de ezek olyan dolgok amiken mindig lehet valamicskét csiszolni, szal a tökéletes szinthez több év kell, ha egy héten egyszer lovagol az ember :) de persze ha valaki napi szinten órákat tudja gyakorolni, az hamar belejön
2011. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!