Kezdőoldal » Állatok » Lovak » ügetéskor miért fáj a lábam?

ügetéskor miért fáj a lábam?

Figyelt kérdés
ugye a térdel kell kapaszkodni, nekem belilult a térdem pedig csak kb. 20 percet ügettem. Mivel még csak most tanulom, nem lehet hogy rossz lábra ügettem, vagy mi miatt?
2011. máj. 23. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól lilult be a térded! Az lehetetlen! Vagy talán attól, hogy a csat a nyergen az bökte a lábad, és a sok ütközéstől lila lett...
2011. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
meg volt tekeredve a kengyelszíj
2011. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
a rossz lábra ügetésnek ehhez semmi köze, ennek több oka lehet, nemis biztos hogy a lovaglástól lett ez.
2011. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi, valóśzinülég valami bökte lábam
2011. máj. 23. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Milyen nadrágban lovagolsz? Mert 1 egyszer lovagoltam farmerban jól fel is nyomta a lábam.
2011. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. variáció - rossz nadrágban lovagolsz

2. variáció - nem volt felhúzva normálisan a kengyelszíj, és a csat kidörzsölte/nyomta a lábad

3. variáció - megtekeredett a kengyelszíj


Ezek jutnak eszembe, a rossz lábra való ügetésnek ehhez nincs köze.

2011. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak simán sz@r a nyereg sajnos, amiben lovagolsz és /vagy túl vastag kengyelszíjat tettek fel.

(a kengyelszíj csatja, illetve maga a vastag kengyelszíj csinál ott egy puklit, az nyomta meg a lábad)

2011. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy csúszkált a térded, nem volt egy helyben
2011. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor először ügettem nekem is belilult a lábszáram és a combom is ez azért van mert rosszul ügetsz.Nekem ezt mondta az edző 2 hónap múlva már nem lesz olyan!:)
2011. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mivel nem ülsz még biztosan a nyeregben, csúszkált a térded, és ahogy kapaszkodni akartál belevágtad mindig a térdtámaszba. persze e a lehetőség csak akkor él ha nem jól kitömött kemény nyeregben lovagoltál
2011. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!