Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 16 éves lovat érdemes még venni?

16 éves lovat érdemes még venni?

Figyelt kérdés
Nem azért csak, hogy az nem számít már "öreg" lónak?
2011. jún. 2. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség hogy 16 éves korra sok betegséget kap el. Az én lovak 16 éves inkább 17 mer egy hónap múlva lesz 17. Nah de az a lényeg hogy igen idősebb jóval mint egy 7-8 éves ló de hidd el hogy ugyan olyan jó.Kezdő versenyzőnek meg tökéletes a tapasztalatszerzéshez. Az én 17 éves lovam még mindig versenyzik 100-110-en (magyar sportló).

Szerintem tökéletes lenne neked

2011. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
"Írják hogy 8-10 éves lovat néz mer az már nem kis csikó." Aki ezt írta látszik hogy jó sokat ért a lovakhoz. A lovak nyugodtsága az legnagyobb részt a lovak egyéniségétől és természetétől függ. Ha korba akarjuk nézni a nyugodtságot akkor 16-17 év felett nézd.
2011. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
barátnőmnek 3 éves lova van, és teljesen nyugodt. kisgyerekeket lovagoltat rajta. de ismertem egy 18 éves lovat amit viszont terepen nem lehetett visszafogni mert iszonyat szaladós volt. ezzel azt akarom mondani hogy nem a kor számít, hanem a nevelés. ha lovat veszel, előtte mindenképpen próbáld ki, esetleg vigyél magaddal olyat aki tapasztaltapp, próbálja ki ő is a lovat
2011. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*tapasztaltabb
2011. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
20 éves lovamnak annyika baja van hogy télen könnyen megfázik de jól volt tartva azt mondta egyik versenyszervező ismerősöm, hogy úgy néz ki mintha 15-16 lenne tehát a tartás módtól függ !!
2011. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem 18 éves a lovom, abszolúte egészséges, kicsattan az energiától, de ismerek olyan lovat is, aki 14, és már nagyon látszik rajta, hogy megöregedett. Szerintem ez lófüggő
2011. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!