Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mért csak az számít lovasnak,...

Mért csak az számít lovasnak, aki tud ugrani?

Figyelt kérdés
Lovazok egy ideje, aztán úgy jöttek ki a dolgok, h nem voltam még olyan helyen, ahol lehet ugrani tanulni. Vagy a lovak, vagy az oktató nem volt megfelelő. Alapjait tudom a dolgoknak, tudom h elméletben mit kell csinálni, terepen többször is ugrottam. Csak rossz azt olvasni h attól h nem tudok ugrani (mert ezt még nagyon nem nevézném tudásnak) nem is tudok semmit...
2011. okt. 23. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Én sosem igazán gondoltam így. Mondjuk én westernes vagyok. =)
2011. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
19%

"Lovazok egy ideje" ilyen nincs, max lovagolsz vagy lovagolni tanulsz, na mindegy nem ez a lényeg.

Szerintem csak szimplán rossz lovardában vagy. Én is lovagolni tanulok már 4 hónapja, egyáltalán nem néznek le, mert nem tudok ugrani, nem is mondják, mert nem is ez a lényege az egésznek.

Ez a lovaglás nem egy "máról-holnapra" dolog, egy csomó időt kell beleölni.

De hát én szeretem csinálni. :)



Sok sikert!

2011. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
többnyire azt jelenti hogy hogy...Eléggé gyakran használt rövidítés, aki sokat gépel, az próbál értelmes mennyiségben rövidíteni. De ha már kötözködsz, a kérdésre is megpróbálhatnál válaszolni. Bár ha erre nem jöttél rá hogy mit jelent xd...
2011. okt. 23. 19:03
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes feltevés , de szerintem te vagy a lovas!!! nem az aki a karámban száraz karók ugratásával éli ki a ló szeretetét!!
2011. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A lovardában engem se néznek le, egyébként meg sok helyen megfordultam, egyikben se igazán néztek le.


Van olyan hogy lovazok, azt jelenti hogy nem csak annyi időt töltök a lovardában amég lovaglok, hanem ezen kívül is foglalkozom lovakkal. (nem, nem az előtte levő negyed óra ápolás-nyergelést értem ez alatt)

2011. okt. 23. 19:08
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Terepen többször ugrottál, akkor csak tudsz ugrani, nem? :D

Én is azt mondom, hogy valaki aki azt mondja magáról, hogy lovas, vagy hogy tud lovagolni, kell tudnia ugrani. Nem 150-es díjugrató pályát, de pár farönköt, ha úgy alakul. Westerneseknek is. :)

2011. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát, én ezt úgy mondanám, hogy próbáltam már :) Tudásnak nem nevezném
2011. okt. 23. 19:16
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
nem ugrani nehéz hanem eljutni addig a szintig,aki tud ugrani annak tisztába kell lennie az idomítás alapjaival mert e nélkül nem lehet hosszu távon sikeres ugró munkákat csinálni,tehát a jobbik esetbe aki ugrik az már elég sok mindent tud sajnos vannak kivételek is.
2011. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mit kell tudni ahhoz h elkezdhessek ugratni? (ez pusztán elméleti kérdés, kíváncsi vagyok h milyen messze vagyok most :) )
2011. okt. 23. 19:37
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
n e t m l t b á. Ésszerűen rövidítettem, a többit fejtsd meg.
2011. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!