Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ti nem pöccentek...

Lovasok! Ti nem pöccentek ezekre a beszólásokra?

Figyelt kérdés
Mikor pl valaki beszól olyat, hogy "akkor fogod csak be, amikor a lóf@szt szopod?" Na ezért pl volt, hogy valakit szájbavágtam. Vagy ha valahol olvasom, hogy "megyünk kúúrelni a lovakhoz..:D" ezt pl most olvastam egy csajnál facebookon.. Engem ezek a beszólások nagyon irritálnak, felháborítanak, és egyben undorítónak is találom.. Aki lovagol, vagy saját lova van, tudja, hogy milyen kapcsolat alakul ki egy pacival, és nem csak egy ló... Nekem ez a "lóf@szt szopod" beszólás kb olyat, mintha azzal jönnének, hogy össze szoktam-e feküdni az apámmal.. Nem értem, hogy valaki hogy találhat ki ilyeneket, gusztustalan, hányingerkeltő, stb.. Az összes ilyen animalsexes dologtól kész vagyok, se kutyához se macskához ne nyúljanak, se lóhoz.. Egyszerűen nem tudom felfogni.. Mikor egy bizonyos osztálytársam elkezdte ezt a lovas csesztetést, mondtam neki, hogy jöhet bármivel, de ezzel ne, mert szájba fogom vágni, és hogy ne beszéljen olyan dolgokról, amikről semmit nem tud, én se kérdezem, hogy meghúzta-e már az anyját.. Fujj, egyszerűen undorító... Kinek mi a véleménye erről?
2011. jún. 18. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

:) az "elején.." engem is zavart ne tudd meg mennít sirtam miatta főleg a ló evés miatt.. ezt a lóevősdit m se tudom még feldolgozni.. nem értem hogy aki szereti,tiszteli becsüli a lovát mért eszi meg... neeem.nem fér az agyamba hogy... naah mindegy a felnőtté válással el kell szorítanunk magunkban az érzéseket póker arccal végig menni az éhező gyerekek mellett és ha kérnek pénzt azt mondani hogy nincs.. ilyen a mai világ... szégeyny segíteni a másiknak,védeni a természetet és ciki hűségesnek lenni... mire felnősz megtanulod ezeket az örjöngő érzelmeket elfolytani,magadba tartani és egy életen át megőrizni..más megoldás nincs..


15/L

2011. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
93%
igazad van ,de attól még pont telibe kell szarni ezeket a beszólásokat meg véleményeket.
2011. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

hello. én nem lovagolok, de ezen megdöbbentem. tényleg mondanak iylet az emberek? sose hallottam még.

egyébként alóevésről annyit, hogy tényleg durván hangzik, de aki megeszi nyilván nem "kedvencnek" tartja, hanem arra a célra, és ezért nem kötődik hozzá. mint ahogy azon se akadsz ki h a csirkét is megeszzük, pedig valhol vkinek azt is tartania kell ahoz. de ezt csak mondom, nem mondom, hogy gusztusos dolog alóevésről hallani. engem scak megdöbbentett hogy tényleg ilyeneket mondanak emberek?

2011. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De nem az zavar, hogy beszólogat, mert oszthat hogy ronda vagyok, kövér vagyok, bármivel, de ezzel nem. Ez nekem olyan dolog, amit nagyon szeretek, ti sem tűritek szerintem, ha valaki jönne azzal, hogy szoktál-e b@szni a lovaddal, vagy anyáddal/apáddal, vagy hogyha pl valami halott rokont, szülőt kezdene el így "szidni"... Tényleg nem tudom elhinni, hogy valaki nem fogja fel, hogy amiről nem tud, ne pofázzon bele... A lóevéssel meg úgy vagyok, hogy sajnos nem tudok ellene tenni, én nem tudom hol lehet ilyen termékeket vásárolni, nem is szeretnék ilyet látni, úgy vagyok vele, hogy amit én megtehetek megteszek, én nem bántom a lovakat a közelemben, megdicsérem, nem hajtom agyon, stb... Ezzel a húsevéssel meg még úgy vagyok, bár ez inkább a kutyához kapcsolódik, hogy basszus, oké, hogy mi legjobb barátnak tekintjük a kutyát, meg nekünk úgymond ez a szent, de mi meg megesszük a tehenet, ami máshol szent, meg a sertést, ami szintén, úgyhogy ez relatív dolog..:S
2011. jún. 18. 22:38
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, az osztálytársaim, két fiú. Egyikkel sem vagyok jóba, meg egyébként a többiekkel de, csak ezzel a kettővel pont nem. Nem úgy bántanak, hogy elvagyok csendben magamban, és piszkálhat, kiállok magamért, mondom, ezért meg is ütöttem az egyiket, mert jön ezzel hogy mivan, elolvadt a szádban a kockacukor, meg stb.. Jó, nem érdekel, most ez tényleg csak oltogatás, csak ne hozzon fel olyan dolgot, amit úgymond nekem "szent"... Szóval most aki nem tudja milyen, az oké, csak én se kérdezem, hogy az öt éves húgát, meg az anyját szokta-e ......... Nekem ez ugyanígy esik, csak ezt nem érti meg. Szerintem 15 évesen eljuthatna arra a szintre, hogy ilyen dolgokkal nem piszkálódunk, mert nekem ez tényleg egy szinten van a szülős, halott rokonos megszólalásokkal.. Plusz egyébként én inkább büszke vagyok arra, hogy ezt csinálom/csinálhatom (nem azt, amit mond), és nem hiszem, hogy szégyenkeznem kéne bármiért is, azért, mert van egy hobbim, vagy hogy szeretem az állatokat, és 2011-ben sem a plázában rázom a seggem, hanem ganézok a ló alól..
2011. jún. 18. 22:42
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:35: 22:29 vagyok

nem egy olyan...öööhm... embert ismerek

aki évekig nevelgette,szeretgette a lovát és ha kiöregedett vágób a adta...

2011. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Nőj fel! Fiatal lehetsz még, nagyon a lelkedre veszed a dolgokat.
2011. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Argloss ***** válasza:
100%

Nyugodtan annyit kell mondani az ilyesmire, hogy nem mindenki olyan beteg állat, mint te, hogy lovakkal csinálja...

Természetes, hogy olyannal piszkálnak amitől ideges leszel. Máskülönben unalmas lenne. Ha ezt sikerül megértened és közömbösen viselkedned, akkor nem fognak ezzel piszkálni...

2011. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen, fiatal vagyok, de nem olyan dolgokon sértődök meg szerintem, vagy akadok fenn, mint hogy "ronda vagy", "nézz tükörbe", "nagy a segged", stb.. Mondom, mondd ilyeneket is, de ezeket meg se hallom, de ezzel ne merjen hozzámszólni. Plusz 15 éves kis rib@ncok ne irogassanak a lókúrelésről az üzenőfalukra, mert szintén nem tudják miről van szó, és tényleg legszivesebben felpofoznám ilyenkor mindet..
2011. jún. 18. 22:46
 10/21 A kérdező kommentje:
A vágósat sem értem, mert ha beteg vagy öreg a lovad, nem akarod, hogy szenvedjen, akkor altattasd el.. Ha valakinek van pénze eltartani, van pénze altatásra is szerinetm. A vágónál is csak az a bajom, AHOGY. Még a kíméletesebb módszer, mikor "csak" lelövik, és nem szenved, minthogy agyonverik, pedig kb semmit nem tett, csak megunták.. A másik az az út, ahogy odajutnak.. Ne mondja senki, hogy normálisan etetik, tartják, mozgatják őket, csak azért, hogy aztán egy hónap múlva mikro sorra kerülnek levágják..
2011. jún. 18. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!