Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ti nem pöccentek...

Lovasok! Ti nem pöccentek ezekre a beszólásokra?

Figyelt kérdés
Mikor pl valaki beszól olyat, hogy "akkor fogod csak be, amikor a lóf@szt szopod?" Na ezért pl volt, hogy valakit szájbavágtam. Vagy ha valahol olvasom, hogy "megyünk kúúrelni a lovakhoz..:D" ezt pl most olvastam egy csajnál facebookon.. Engem ezek a beszólások nagyon irritálnak, felháborítanak, és egyben undorítónak is találom.. Aki lovagol, vagy saját lova van, tudja, hogy milyen kapcsolat alakul ki egy pacival, és nem csak egy ló... Nekem ez a "lóf@szt szopod" beszólás kb olyat, mintha azzal jönnének, hogy össze szoktam-e feküdni az apámmal.. Nem értem, hogy valaki hogy találhat ki ilyeneket, gusztustalan, hányingerkeltő, stb.. Az összes ilyen animalsexes dologtól kész vagyok, se kutyához se macskához ne nyúljanak, se lóhoz.. Egyszerűen nem tudom felfogni.. Mikor egy bizonyos osztálytársam elkezdte ezt a lovas csesztetést, mondtam neki, hogy jöhet bármivel, de ezzel ne, mert szájba fogom vágni, és hogy ne beszéljen olyan dolgokról, amikről semmit nem tud, én se kérdezem, hogy meghúzta-e már az anyját.. Fujj, egyszerűen undorító... Kinek mi a véleménye erről?
2011. jún. 18. 22:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Már nem. Nekem a bátyám mondja mindig h szeletelve szereti a lovakat és h 'már megint megyek-e lovat b*szni' stb. sőt régen még ha kérdezte vki h miért telik 3 órába a lovizás és elkezdtem mesélni h 'meg kell kefélni a lovat' nem mindenki a pucolásra gondolt.

volt h különcnek néztek, csak mert nem plázáztam hanem lovagoltam.

de ezeken át kell esni és meg kell tanulni őket elfelejteni. itt csak az a dolog nyugtathat, hogy te tudod igazából mi történik veled és a lovaddal/lovakkal, te tudod miért szereted, és te tudod h miért csinálod. a többiek meg csak szeretnék tudni vagy megérteni. de sosem fogják, max csak ha ők is lovagolnak.

elébe kell menni ezeknek a dolgoknak. ha elkezdenek ezzel csesztetni, kérdezd meg tőlük mosolyogva, hogy azért érdeklődnek-e ez iránt ilyen buzgón mert esetleg ki akarnak jönni? mert ha igen, akkor rákeféltek, mert elmebetegeket nem engednek lovak közé sorry.


én egyébként meg sem hallom ezeket. szelektív a hallásom. néha még mosolygok is a tudatlanságokon, mást nem lehet tenni. csak azért nem érdemes felidegesíteni magad mert élnek idióták a földön. túl sok van belőlük ahhoz. az a legjobb módszer ha átnézel azokon akik idegesítenek.


hidd el, te csak érzékeny felületet kínálsz ezzel. tálcán kínálod fel a gyenge pontjaidat, amiket az emberek imádnak kihasználni. nem szabad, hogy megtalálják a gyengéidet, akkor kicsinálnak. ilyen az ember, ilyen a falkaszellem. az erősebb cseszteti és lenyomja a gyengébbet.

2011. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
engem máig is szivatnak az oszitársaim ijenekkel,h: mész biztos lovat szopni akit ásznak hívnak (lovász)... elején nagyon mérges voltam,h ha én tiszteletbe tartom a sportágukat ők is az enyémet.deh mostmár jókat nevetek rajtuk :DD
2011. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én értem, amit mindenki mondd itt, de szerintem ti nem értitek. Nekem ez olyan, mintha tényleg mással (amiket már leírtam) jönnének.. Nem úgy kezelem, hogy ne szóljon be a szőkített hajamra, mert rohadt sokat fizettem érte a fodrásznak, vagy hasonlók, mert ez már kicsit tényleg sok.. Oké, hogy ez olyan amivel piszkálhatnak, és tudják, de ez tényleg olyan, mintha családdal, vagy valami olyan dologgal jönnének, amihez se semmi közük, se semmit nem tudnak róla, és beleugatnak.. Nem azt mondom, hogy hagyja abba, mert nem szeretem ha piszkálnak, hanem azt szeretném, hogy MEGÉRTSE, hogy ez BUNKÓSÁG, és nem olyan szintű beszólás, mint amilyennek ő hiszi..
2011. jún. 19. 10:30
 14/21 Argloss ***** válasza:
100%
Az emberek szeretnek beleszólni más dolgába. Konkrétan te is ezt csinálod ezzel a ne ezzel szólj be, hanem mással dologgal. Tudják, hogy bunkóság. Az is bunkóság, ha valakit hájas zsírmalacnak hívnak. Szándékosan csinálják, csesztethetnének a hajaddal is, másoknak az annyira szent, mint neked a lovak. Mivel ez idegesít ezt mondják. Értjük mi miről van szó, de úgy látszik te nem érted az emberi természetet.
2011. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
De. És velem is megesett már nemegyszer hogy szájba vágtam valakit emiatt. Én ugyan nem vagyok 15, hanem csak 12 de ugyanúgy kiállok magamért ilyenekben. Nekem az osztálytársaim rendszeresen baszogattak, addig amíg nem volt most osztály kiránduláson. Szóval itt voltunk a Hortobágyon kocsikázni. Volt bemutató is, és utána lehetett lovagolni. Én jelentkeztem, és odaengedtek. A többiek egyből elkedztek nézni és jöttek a szokásos beszólások: "Essél le!" meg fütyültek hogy áhtha megijed a ló és ledob. Amúgy akkor olyan eleganciával ültem meg a lovat mint azelőtt soha, pedig marha nehéz volt, mert patrac volt a lovon. Utána az ofő elkapta az egyik nagy kiabálós fiút aki máskor is baszogatott és feldobta al óra.( Tesisek vagyunk szóval tesitanár az ofőn, könyen ment neki.) az ott görnyedezett kapaszkodott hótt sápadtan ült uána hozzám se mert szólni.
2011. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Engem is zavar.
2011. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem te viszd tulzasba, direkt bepoccensz mert eldontotted hogy teged ezzel aztan nem lehet szivatni => megtobbet fognak idegesiteni vele es egyre jobban elvezik majd a kollegaid. Ennek ellenere megertem hogy zavar, az ilyeneket en sem sorolom a barataim koze, de ha olyasvalaki probal felhuzni aki szamomra semmi mas csak a kornyezetem egy idegesito eleme attol siman csak elfordulok, vagy ravagom hogy "igazad van", de meg veletlenul sem kezdek el hisztizni.

Es ez nem csak akkor ervenyes ha a lovak miatt szivoznak veled hanem barmikor pl a szoke hajad eseten is.

2011. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ja es bunkonak hiaba magyarazod hogy bunko, mert epp ezert nem fogja megerteni.
2011. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jó, csak a környezetem is ezt hallja, hogy én lovat szopni megyek, nem másért.. És mint látjuk, aki nem tud erről semmit, simán hiheti ezt..
2011. jún. 20. 18:55
 20/21 Argloss ***** válasza:
Annak is fogyatékosnak kell lennie aki ilyet elhisz. Ha én ilyet hallok az utcán, akkor tudom, hogy a gyerekek viccelődnek. Mondjuk a magyar celebvilágban van olyan ember akiről elhinném, hogy tényleg azért megy, de egy gyerekről aligha... Hülyeségeket beszélsz...
2011. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!