Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ti nem pöccentek...

Lovasok! Ti nem pöccentek ezekre a beszólásokra?

Figyelt kérdés
Mikor pl valaki beszól olyat, hogy "akkor fogod csak be, amikor a lóf@szt szopod?" Na ezért pl volt, hogy valakit szájbavágtam. Vagy ha valahol olvasom, hogy "megyünk kúúrelni a lovakhoz..:D" ezt pl most olvastam egy csajnál facebookon.. Engem ezek a beszólások nagyon irritálnak, felháborítanak, és egyben undorítónak is találom.. Aki lovagol, vagy saját lova van, tudja, hogy milyen kapcsolat alakul ki egy pacival, és nem csak egy ló... Nekem ez a "lóf@szt szopod" beszólás kb olyat, mintha azzal jönnének, hogy össze szoktam-e feküdni az apámmal.. Nem értem, hogy valaki hogy találhat ki ilyeneket, gusztustalan, hányingerkeltő, stb.. Az összes ilyen animalsexes dologtól kész vagyok, se kutyához se macskához ne nyúljanak, se lóhoz.. Egyszerűen nem tudom felfogni.. Mikor egy bizonyos osztálytársam elkezdte ezt a lovas csesztetést, mondtam neki, hogy jöhet bármivel, de ezzel ne, mert szájba fogom vágni, és hogy ne beszéljen olyan dolgokról, amikről semmit nem tud, én se kérdezem, hogy meghúzta-e már az anyját.. Fujj, egyszerűen undorító... Kinek mi a véleménye erről?
2011. jún. 18. 22:11
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__1978489-szerin.. na tessék, itt egy példa.. A kérdező elég korrekt, de a 'b@ssz meg egy lovat' és társai...:@:S
2011. júl. 10. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!