Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg fél valamitől vagy...

Tényleg fél valamitől vagy csak játszik velem? Csak próbára tesz?

Figyelt kérdés
Szóval, mostanába a ló amin lovagolok a pálya egyik egyenesébe elindul a befelé! De úgy hogy meg se bírom akadályozni már csizmát nyomok, pálcát nyomok az oldalához és szársegítséget adok neki, de nem hat! Eloldalazik befelé! De nem az egész egyenesen hanem egy ponttól, és utána már vissza csak lépésbe tudom hozni. Ügetésbe ugyan így zajlik csak ott vissza se tudom hozni, olyankor már a kanyarokat is levágjuk, pedig megteszek mindent amit csak lehet hogy egyenesbe menjünk vissza de nem megy! Vágtába még nem próbáltam! Amúgy ha a másik irányból közelítjük meg a pályát akkor nem fél! Sőt akkor se fél ha egy másik ló megy előttünk! Most komolyan fél vmitől vagy csak velem próbálkozik hogy mit tehet meg és mit nem!?
2011. jún. 22. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szivat, mert látott valamit, és egyszer meg lett neki engedve h kikerülje...

velem is volt h játszotta ezt egy ló, a második kör után kértem egy pálcát, megbeszéltük a dolgokat, csináltam az ijesztő sarokban pár kiskört, és utána nem volt vele gond...

2011. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :)
2011. jún. 23. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!