Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyenkor mit csináljak, ha...

Ilyenkor mit csináljak, ha nem érem el?

Figyelt kérdés
Eléggé alacson lány vagyok, és sokszor kapok egy magas kancát. Mikor kantározom, állandóan felemeli a fejét én meg nem érem el. Ezt rengetegszer megcsinálja velem, de hát nemhiába mondják okos állatnak a lovat :))) pontosan tudja h nem érem el a fejét:)) Tudnátok mondani valamit, hogy mit csináljak ilyenkor? (a segítségkérésen kívül :) )
2011. jún. 23. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kisszék :))
2011. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
majd veszek egyet ilyen célokra :))) :D
2011. jún. 23. 10:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit h addig fogja meg neked a fejét....:)
2011. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
jobb kezedben megfogod a kantárt és közben (ugyan azzal a kezeddel) az orrát is. Berakod a zablát a szájába, és utána a bal kezeddel fogod az orrát hogy ne emelje fel és eközben a füle mögé csúsztatod a kantárt. Ha nem megy marad a sámli :D
2011. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amit felsoroltak előttem azt én is kipróbáltam,de vagy eldőlt a sámli vagy nem engedte lefogni magát a ló,stb...én most már úgy csinálom hogy kikötőzőm addig,amíg ráteszem a kantárt.És így nem tudja elvenni a száját vagy a fejét felemelni mert feszesre van bekötve:)
2011. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha az orrán van a kezed, amíg a zalát beteszed, és a füleit átbújtatod, elméletileg nem emeli fel.
2011. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

Am én is megpróbáltam h fogom az orrát de eddig erősebbnek bizonyult nálam, és sose tudtam lent tartani :)))

2011. jún. 23. 13:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolod, ha orrbaveri, legközelebb önként leengedi a fejét..?
2011. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
dehogyis inkább csak jobban makacskodik
2011. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A fülei közötti résznél lenyomod, leengedi. Esetleg úgymond rátámaszkodsz a fejére meg a nyakára, és nem emeli fel, de közben tudod használni mindkét kezed. Remélem értetted:)
2011. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!