Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egyszerűen nem bírom elengedni...

Lola477 kérdése:

Egyszerűen nem bírom elengedni a kápát ügetés közben miért?

Figyelt kérdés
A tanügetést gyakoroljuk, könnyüügetés márt megy kápa nélkül de a tanügetésnél egyszerűen nem merem elengedmi a kápát:SS.
2011. jún. 27. 15:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó képzeld 4 éve lovagolok csak olyan szar helyre mentem ahol nem tanítottak tanügetni és most iszom a levét.Utolsó előtti: igen a tegnapi kicsit szar nap volt ráadásul nem kapaszkodtam a kápába vágtába szóval "büszke vagyok " magamra :D Köszi a válaszokat
2011. jún. 28. 09:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát de ha nem tudod magad megtartani a nyeregben, akkor hogy vágtáztál? Kikönnyítettél? és még mindig a szőrézést tudom javasolni
2011. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Eloszor is.Szoritsd a labaddal a nyerget, es engedd el magad.Kovetsd a lo mozgasat.(bocsi hogy nincs ekezet) Es eloszor csak lazan fogd, majd ha ugy erzed hogy megy, akkor csak egy kezzel, majd ha az is megy engedd el teljesen.Menni fog, ne aggodj!
2011. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok így egy kicsit elkésve a válasz:

Új helyen kezdtem 2 hónapja itt egy pokróc van a lovon vagyis néha szőrén vagyunk :) már megy a tanügetés a könnyű ügetés(kengyel nélkül) a kedvenc lovamon Tücskön lovagolok aki egy fríz :D

2012. jan. 10. 15:50
 15/15 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy!

Grat.:))

2012. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!