Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok elengedni valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elengedni valakit, akit el kellene engednem, ő azt mondja szeret, fontos vagyok, nem fogok részletekbe menni, de annyi fájdalmat okoz, akarva akaratlanul, hogy nem tudok egyszerűen vele lenni. Hogyan felejtsek?

Figyelt kérdés

Tippek, ötletek kellenének, hogy hogyan lehet felejteni a leghatásosabban, régebben 1-2 éve, 2 hónap kocsmázással sikerült, de az nem megoldás. Gyúrni járok, sportolok, ez az egyetlen ami közben képes vagyok kikapcsolni és nem szenvedni, de annyi erőm meg nincs, hogy egész nap konditeremben lógjak.

Olvasás, gépezés, barátok nem segítenek, és mivel szerelmes vagyok, csajozni sem tudok. Az érdeklődési köröm is kifújva, mert akkor sem tudok nem rá gondolni.

Nagyon fáj, tényleg. Segítsetek kérlek


2009. febr. 22. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra gondolj ami rossz volt és mérd fel:kell ez neked?Fényképeket,emléktárgyakat kiszórni,tel számot törölni.Ha nem múlik menj el vmi jó pszichiáterhez aki segit.Ne sértödj meg ezen amig ki nem próbáltad.Ja és nézd meg a neten a gyászreakciót és a szmélyiségzavarokat mert szerintem te 1 személyiségzavaros nöt fogtál ki.Főleg a borderline és nárcisztikus személyiségzavart.Ja és mérd fel milyen élet vár rád mellette...
2009. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár tudnék segíteni! Sajnos én ugyanebben a cipőben járok, én nő vagyok és több éve küszködök a "párommal", aki annyit bántott, és annyiszor kikészített, hogy a végén én kerültem pszichiátriára. Természetesen megpróbáltam szakítani, de évek alatt sem sikerült, ugyanis ő mindíg visszakuncsorogja magát hozzám azzal, hogy szeret, hiányzom, fontos vagyok neki, stb, aztán persze jól belégrúm, mármint lelkileg. Nekem ő volt a nagy szerelmem, így képtelen vagyok elfelejteni, hogyha egyszer nem hagyja. Már megkértem szépen, csúnyán, mindenhogy, hogy ne tegye tönkre az életem, de hiába, eltelik egy-két hét, és jönnek a könyörgő SMS-ek. És én is képtelen vagyok mással ismerkedni, megpróbáltam párszor, de nem ment. Csapdában vagyok, és érzem hogy újra tönkremegyek miatta, legszívesebben eltűnnék, hogy ne találjon meg, és akkor talán én is el tudnám felejteni, de ezt sajnos nem tehetem meg. Egyébként szakembert is kérdeztem erről, és többen azt mondták, hogy a páromnak személyiségzavara van, nem én vagyok a hülye, hanem ő. Na persze ettől még én nem leszek boldog, ahogy ettől a választól te sem. Sajnálom, hogy nem tudok segíteni, maximum annyit, hogy ne érezd magad egyedül ezzel a problémával.
2009. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!