Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Láttátok már élőben Overdoset?

Láttátok már élőben Overdoset?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 18:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen,egy régebbi itthoni futásakor,még a betegsége előtt.

Nem akarom elkeseríteni a kérdezőt,de sokat nem fog látni belőle,legfeljebb a kivetítőn,olyan tömeg lesz.

Egyébként tökugyanolyan telivér,mint a többi,semmi különös nincs rajta,mármint küllemileg.

2011. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Összevissza tapiztam:)
2011. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
nem láttam még élőben
2011. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
47%
Döglötten még nemláttam ,csak élőben.
2011. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Vasárnap kinn lesz a Zakuszka tanyás stand is, lehet tök jó pólókat venni, azt is ajánlom mindenkinek :)

Egyébként még én se láttam.

2011. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már! :)
2011. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
3-4× láttam már. :)
2011. júl. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Azon az elékezetes 2 évvel ezelőtti OTP futamon láttam...

Még most is libabőrös leszek.

Nem attól lesz jó versenyló, hogy veretlen, hanem, hogy ilyen betegségből felépülve ilyen eredményeket ér el. Ascot-ot gyógypatkóban futotta, és egy hosszal kapott ki.

Persze versenyezhetne itthon, noname lovak ellen és akkor még mindig veretlen lenne. És az többet érne, mint az egyhosszas vereség Ascot-on???

2011. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%
teljesen egyetértek az elöttem szólóval. veretlen lenne ha oylan versenyeken futna aminek semmi tekintélye nincs, azért szerintem nagyon is szép és csodára méltó hogy ilyen beteség mellett még igy is iylen szép eredményei vannak ,(azért ascot nem volt semmi) szóval szerintem büszkék lehetünk rá. sajnos még nem láttam élőben de a videókat mindig megnézem és szinte mindegyiknél libabőrös voltam és volt amelyiknél még a könnyem is kicsordult ( egyszerüen az örömtöl)
2011. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%

nem, de nem hat meg. ugyanolyan mint a többi ló. versenyez ? nem érdekel. ültem már angol telivéren aki sérülés miatt hagyta abba versenyzést, de attól még versenyló volt. imádtam. kedvenceim közé tartozott amíg el nem adták. na mindegy overdose ugyanolyan ló mit a többi.


4 lábú, pej, és fut


sok ilyen ló van rajta kívül.

persze ha ki tudnék menni egy pályára nem a ló miatt mennék, hanem a verseny miatt.


ez az én véleményem. le lehet hurrogni.

2011. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!