Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Láttátok már élőben Overdoset?

Láttátok már élőben Overdoset?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 18:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még Csipkerózsikát is! :)
2011. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem láttam, de nem is vagyok rá kíváncsi így őszintén.. Mindenki odavan, hogy "csodaló" meg minden, pedig nem az(valamilyen szinten az edzői/gazdája hibája is, mert túlhajtották). Ha ő csodaló akkor Kincsem mi volt??:O

Kincsem volt a csodaló nem ő:)

2011. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Overdose is csodaló! A patairha-gyulladás miatt meg az egyik futam előtti engedetlenkedés miatt vesztette el a veretlenségét. Amúgy is, Kincsem kanca volt, Overdose pedig mén.
2011. júl. 7. 19:52
 24/30 anonim ***** válasza:

17:36 vagyok. Miért, szerinted más lónak nem volt patairha-gyulladása?? Nálunk volt bértartásba egy fakó mén, versenyeztek vele(díjugratás). 2 évet volt ott, 3szor volt patairha-gyulladása, mindhárom után felépült és iszonyatosan jókat ment utána is..(nem egyszer nyert utána, sőt a mai napig kiváló ló)

Nem mondom, hogy rossz ló, de nagyon messze van a csodaló fogalmától..:) Igazad van, Kincsem KANCA létére volt csodaló..:)

De van bőven különbség a két ló között, szerintem nem lehet őket ugyanazzal a jelzővel megilletni:)


Kincsem : "Élete során, két- és ötéves kora között, négy teljes szezonon keresztül 54 versenyen indult és Európa legjobbjait verve mindig győzött, ezzel a telivértenyésztés történetének legendás alakjává vált."

Szerinted Overdose-ról mikor ír majd ilyet bármelyik weboldal is??

Ja és a másik. Kincsem magyar lóvolt MAGYAR névvel.. De Overdose?? Na mindegy, nem vitatkozok, bőven van különbség a két ló között, hála Istennek:)) Abban meg igaza volt valakinek(nevet nem mondok pedig lehet, hogy sokat ismeritek), hogy amíg ilyen pénzéhes barmok tulajdonában vannak a legjobb lovaink, így is marad ebben az országban a lovaglás és minden ami ezzel kapcsolatos!:(:)


Amúgy Overdose lehetett volna igazi csodaló, de amikor még verhetetlen volt, a pénzéhes trénere és a gazdája kihajtották belőle a lelkét is. Lehet, hogy még nyerni fog, nem egy versenyt, de ez miatt, ő már messze nem lesz olyan, mint Kincsem:(:)

2011. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

NEM a trénere hajtotta ki a lelkét,ugyanis kizárólag a tulajdonos dönthet arról,hogy a ló mikor,milyen versenyben,hány versenyben fut.

Sokszor a tréner kérése ellenére is ragaszkodnak tulajdonosok ahhoz,hogy az adott versenyben induljon a ló.

2011. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hír ment róla, de a szerencse forgandó. sajnos nem tudom megnézni, ha lenne rá lehetőség, ingyen megnézném.
2011. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Gondolom nem nagyon ellenkezett a trénere sem, amennyi pénzt kaphatott érte.

Minden esetre én sajnálom a lovat, de messze van a csodalótól:)

09:41 voltam.

2011. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Még valami: ő már elérte a pályán a 90 km/h-s sebességet. Nem tudom Kincsem elérte-e azt.
2011. júl. 10. 13:22
 29/30 anonim ***** válasza:

Kincsem idejébenmég nem volt pontos idómérés.

Na meg hogy értsétek:Overdose sprinter,rövid távon kell gyorsnak lennie.

Kincsem hosszú távú ló,tehát steher volt,ezek a lovak kevésbé gyors tempóban futnak a hosszú táv miatt.Overdose pont bele is döglött volna egy mondjuk 4000 méteres versenybe.

2011. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Kincsem ugyanúgy futott 600 m-en, mint 4000-en. De abban az időben valóban jellemzőbbek voltak a hosszútávú versenyek.

És Kincsen versenyein is sok "walk over" volt, ki sem álltak ellene az ellenfelei.

Csak megjegyzésként, semmi mondandóm nincs ezzel.

2011. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!