Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szeretik annyira a frízt?

Miért szeretik annyira a frízt?

Figyelt kérdés
Mert szép? És ennyi? Mondjuk én is kedvelem csak nem a kedvenc lófajtám. Ti hogy vagytok vele?
2011. júl. 6. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem és én nem azért mert szép.Szerintem gyönyörű ha ápolva,gondozva van.És nem is olyan kicsi,szép izmos,erős testalkata van.
2011. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert eszméletlen szép és barátságos. Tiszta fekete lovat nem sűrűn látni, na meg a hullámos sörény....
2011. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy az hogy szép, plusz azt az "elit luxusló" hatást sugározza.. Szóval van egy trabid, de azért te is szivesebben járnál valami húszmillás kocsival, ha megtehetnéd. Nem azt mondom, hogy ami lova van az embernek az szar, és mindenki frízt akar, de szerintem sok embernek ezért tetszik, akinek nincs lova. Akinek van, az az olyat szereti amilyen van neki, hiszen ha megteheted hogy lovat vegyél, akkor megteheted, hogy olyat veszel, amilyet szeretnél. Egyébként ez a fajta dolog megint előjön, minden lónak saját személyisége van, szóval nem a fajta dönt. Ránézésre tényleg szépek, de ugyanúgy lehet, hogy csípked, rúg, és szemétkedik..
2011. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, sokan felszínesek, és elég nekik, hogy szép. De egyébként egy vacak ló, azt bírom a legjobban, mikor ilyenekkel jönnek, hogy okos meg egyebek. Ja, csak mondjuk egy arab fele annyiért hozza ezeket, meg még féltucat más előnyt is...
2011. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen szép, de nem csak az, ha rá nézel látod azt az erőteljes külsőt, és ez a fajta TÉNYLEG okos! az utolsónak meg csak annyit, hogy attól függ miben akarod, hogy eredményes legyen, mert ezt díjlovaglásban és kocsizásban egy arab nem múlja felül
2011. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért, mert van egy különleges fellépése, meg szééép, hoooosszú sörénye... tényleg szép fajta, van benne valami, ami megfogja az embereket, de én ezzel együtt nem tartom a kedvencemnek. valószínű, hogy ha bedobnának egyet a kerítésen, nem tenném ki a szűrét, de nekem túlságosan masszív a felépítése, jobban szeretem a kecsesebb, arab jellegű lovakat.
2011. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért vannak úgy oda érte. Egy csomó kiscsaj loviba ilyen táborosok meg bérlovisok ilyeneket mondanak : a fríz a kedvenc lófajtám mert olyan szép meg ilyenek. Persze szép meg minden de igazából nem a fajtán múlik a szépség, mert biztos frízből is van rossz felépítésű elhanyagolt egyed és mondjuk egy egyszerű kisbéri (csak példa a kisbéri nem kell letámadni) is lehet szebb az átlagnál, csak persze a sok kiscsaj úgy kezdi hogy felmegy a netre beírja fríz azt kihozza neki azokat a mesterfotókat amiken díjnyertes lovak vannak és a kiscsaj rögtön mondja á milyen szép, pedig fogadok egyikse látott még élőben frízt. Kiváncsi vok mennyire lennének oda értük még akkor is.

Szóval szerintem nem a fajtán múlik a ló szépsége.

2011. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!