Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor mondhatjuk azt, hogy...

Mikor mondhatjuk azt, hogy tudunk lovagolni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 16:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
Arra mondják azt, hogy tud lovagolni, aki stabilan ül a lovon, az összes jármódot ki tudja ülni (helyesen!), és természetesen önállóan lovagol, nem futószáron, kísérővel, úgy is tud menni a lóval, hogy nincs előtte egy másik vezető ló. Egyébként az is leeshet, aki profi lovas. Vannak, akik tudnak lovagolni, de szerénykednek (véleményem szerint ez álszerénység..), hogy nem tudnak. Vannak olyanok is, akik életükben háromszor ültek lovon, és azt mondják, tudnak lovagolni. Szerintem érzed azt, amikor már tudsz.
2011. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A lovaglás és a lovon utazás között nagy a külömbség.Lovan utazni bárki tud,ha helyesen, ha nem.Én már ültem sokszor szőrén lovat,és már belovagolatlanon is ültem,de nem mondhatom el magamról,hogy tudok lovagolni.Magabiztosan ülök fel rá,de már sokszor éreztem,hogy ez az utolsó pillanat a hátán.Még soha nem estem le,és az azt jelenti,hogy még igazán nem vagyok jó lovas,mert ahoz,hogy valaki jó lovassá váljon,esnie is kell.Tehát,ha magabiztosan ülöd meg,estél már le , de tudod miért,és ugyanabból a hibából még egyszer nem esel le,de legfőkébb,ha érzed a lovat,ha eggyé válsz vele,akkor mondhatod el hogy tudsz lovagolni.Életemben csak egyszer éreztem ezt az utolsót,csak egy pár percig, de az volt a legcsodálatosabb.De ha te inden lovaglásnál ezt érzed,akkor ha profi nem is,de az amatőr szintet elhagytad.
2011. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudni valamit és tökéletesen tudni valamit két különböző dolog, nem kellene keverni. Ráadásul az utóbbi gyakorlatilag nem létezik, mert minden szintnél van még jobb is. Ez már csak meddő filozofálgatás, ilyen alapon a világon senki nem tud semmit.
2011. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
soha nem mondjuk, mert mindig van még hova fejlődni, kicsit csiszolni a tudáson :)
2011. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!