Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tanügetés közben miért fityeg...

Tanügetés közben miért fityeg a lábam a kengyelbe? És mit csináljak hogy ne fityegjen?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy nem ülöm ki a tanügetését habár ennek a lónak elég nehéz. Nem tudom hogy az közre játszik-e hogy egyedi nyereg van hozzá csináltatva és a tulajdonosa annyira hatalmas hogy nekem nagyon elől van a térdtámasz és akár mennyire is ülök előre nem érem el a térdtámaszt. Ez persze szerintem csak egy indok. Ki tudom ülni a tanügetést a hátán de közben a lábam csak ide oda fityeg a kengyelbe. De ha meg a kengyelre koncentrálok akkor meg elpattogok. Ha leszorítom a sarkam akkor is annyira belefeszülök hogy pattogok. A vágtát meg megtudom majd oldani ha tudok rajta tanügetni. Légyszi segítsetek!
2011. júl. 17. 10:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ömm.. Tudok tanügetni hibátlanul másik lovakon. Arra voltam kíváncsi hogy egy ilyen nagy léptű ,dobálós, térdtámasz nélküli lovon, hogy lehetne egyszerűbb a tanügetés.

U.i: Tudom hogy a lónak nincs térdtámasza, csak így jött ki!

2011. júl. 24. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!