Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hoztatok már vágóról lovat?...

Hoztatok már vágóról lovat? Leírnátok röviden?

Figyelt kérdés
az érdekelne h hány pacit, kora, mennyiért, Mi volt a baja ( ha egyáltalán volt) és h most mire használjátok, szóval írjatok le nagyjából mindent. Köszönöm előre.
2011. júl. 18. 10:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: Akkoris altatni kellett volna... :'( Az út során szenvednek, kitörik a lábuk, egymáson taposnak, míg az orvosnak egy injekció, míg te simogatod...
2011. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az altatás nem olcsó mulatság, mivel a tetemet kb 80 ezerért szállítják el + az orvos költsége. Tehát még a gyarló ember szerencsétlen párán még nyerni szeretne egy kis pénzt és nem pluszban ráfizetni még 100 ezret.
2011. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valahol az elején voltam, nem úgy értettem, hogy mint tárgy, de tényleg van aki így kezeli, szóval igenis van, hogy "nem jók már..:S" Vannak lovak, akiket azért küldenek vágóba, hogy ne szülessen jobb csikója, vagy ne csináljon jobb csikót, mint az övéké. Undorító, hogy így felhasználják, de tényleg vannak ilyenek. Személy szerint úgy gondolom, hogy oké, elismerem hogy drága elaltatni, elszállíttatni, de mikor lovat vesz valaki gondoljon erre is, nem beszélve a félmillás nyergek meg stb mellett..
2011. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki lovagol félmillás nyeregben, én személy szerint használt cuccokat veszek, mert mást nem engedhetek meg magamnak anyagilag. Akinek telik drága holmira, annak az altatásra is. Az ilyen ne szülessen több csikó témára meg annyit tudok mondani, hogy az állatokat is el tudják kötni, szóval művi meddővé tétellel meg lehetne oldani, de sajna nem ez a jellemző :(
2011. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!