Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki számít kezdő, és ki haladó...

Ki számít kezdő, és ki haladó lovasnak?

Figyelt kérdés
Miket tud egy kezdő, és miket egy haladó?
2011. júl. 20. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

utolsónak igaza van

Sajnos a rajtengedély sem biztosíték semmire, ha visszagondolok hogy lovagoltam a vizsgán....annyi a mentségem hogy bonyolult lóval voltam.

Szóval mint már írtam fejben dől el, ha valaki nem csak jobb híján jár lovagolni az utána olvas, tanulni akar, ergo tudja mit is kéne tudni-ez gyorsítja fel a tanulási folyamatot

2011. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Az edzőm azt mondja, hogy akkor számít egy lovas haladónak, ha már minden jármód megy szőrén, esetleg kantár nélkül. :)
2011. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem csak attól függ melyik esik le melyik nem. a legprofibbak is leesnek! a kezdők azok akik futószáron mennek, vagy akik futószárról lekerültek de még tanulják a ló irányítását, a jármódokat,

A haladó az tisztában van a jármódokkal, az irányítást kisajította, csizmasegítségeket megfelelően tudja alkalmazni... de még rengeteget kell tanulnia a 'profi' szintig!

2011. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves danika 44!

Én nem vagyok kezdő lovas és mégis le szoktam esni a lóról, és na feltétlenül csak akkor ha a lovam dob le...

És nálunk az számít haladónak, aki stabilan, biztonságosan tud vágtázni

2011. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!