Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mien lófajtát ajánlotok kezdö...

Mien lófajtát ajánlotok kezdö lovasnak?

Figyelt kérdés
Egy nyugot és nem drága lófajtára gondoltam :D
2011. aug. 3. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez nem minden esetbe fajtától függ de általában a nóniuszok azok nagyon nyugodtak de minden fajtánál lova válogatja.semmiképp se arab félét mert az nagyon menős:)
2011. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom h az arabok és a telivérek nem akezdöknek való :D.De oké,feljegyezem a nóniuszt :D
2011. aug. 3. 18:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mennyire vagy kezdő. mit tudsz csinálni. saját lovat akarsz? mert ha igen akkor várj addig amig rendesen megtanulsz lovagolni..
2011. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát,volt már egy vad pónink,csak az eladtuk,de tanulok lovagolni csak az a baj hogy itt mindig rossz idö van és ha saját lovam van akkor nem kell azzon izgulni hogy ha oda érek-e a lovardához esni fog-e az eső.
2011. aug. 3. 18:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok semmiképp se ajánlom hogy ha kezdő vagy saját lovad legyen.

De ha netalántán mégis akkor mindenképp edzővel/oktatóval lovagolj mert csak elrontanád.

2011. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan hirdetéseket, ahol feltüntetik, hogy kezdőknek is ajánlott. :)
2011. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát,elégé sok olyan hirdetés volt hogy gyerek szeretö meg hogy kezdöknek is ajánlot,de ugy vagyok vele hogy jobb ha itt megkérdezem :D
2011. aug. 3. 19:00
 8/18 x) ***** válasza:
66%
Hát ha kezdő vagy én inkább pónit vagy kisebb termetű lovat ajánlanék. És érdemes olyan gazdáknál keresni ahol esetleg ki is próbálhatnád a lovat. :)
2011. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Magyar félvér, Kisbéri félvér, furioso...ez kb. Olyanokat nem merek mondani hogy Haflingi meg fjord, mert nem tudom milyenek, de ezeket a fajtákat tapasztalatból ajánlom. És nem azért mert az a ló éppen olyan természettel bírt hanem mert több olyan fajta ló is bírt azzal a természettel. A magyar sportlovat is kipróbálhatod. Egyébként arabokból is van nyugodt fajta. Náállunk a lovardába is van egy Shagya arab ló és tök nyugodt.
2011. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
És igaza van itt vmelyik válaszolónnak. Először tanulj meg lovagolni, és tanuld meg hogy hogyan kell egy lovat rendesen eltartani, leápolni. :) Én csak utána vettem lovat amikor már terepen is biztos voltam, és tudtam szőrn biztonsággal vágtázni, ügetni.
2011. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!