Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak vele? A hátterét...

Mit csináljak vele? A hátterét a dolgoknak sajnos nemtudom teljesen elmondani ezért kérlek a kérdésre válaszolj ne kötözködj!

Figyelt kérdés
Van egy kancám, félrideg tartásban tartom itthon (van tetős rész, meg istálló ahol szabadon járkálhat) Most az esőben kint áll , csupa víz a ló és félek hogy megfázik a veséje (bár mindig ezt csinálta EDDIG baja nem volt). Néha bemegy a szín alá de amúgy mindig kint van abszolút nem érdekli hogy ázik... Esőtakarót nem rakhatok rá (ne bonyolodjunk bele, hogy miért, csak nem, és kész) , a boxos tartáshoz nincs hozzászokva, szabadon mehet mindenhova. Félek hogy megfázik.szerintetek?
2011. júl. 21. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan fordítva van...:D
2011. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát ez szívás..:S Esetleg amúgy ha nagyon félted, vegyetek (vagy lehet, hogy van) egy vízlehúzót lovakhoz, olyan mint az ablakmosó, csak görbe, és mikor eláltt az első, húzd le róla a vizet, akkor biztos nem fázik meg:)

[link] a műanyag is jó, csak arról kicsi képet találtam csak. Nem drága, ha ez megnyugtat, hogy nem csucsog rajta a víz, akkor próbáld ki:)

2011. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Van vízlehúzóm, bár én izzadtságlehúzóként vettem, mert az előző lovam iszonyatosan izzadt, és egy terep után mintha megfürdettem volna, úgy nézett ki... majd előveszem de amúgy nemszokott annyira vizes lenni hogy facsarni lehetne belőle.. :)
2011. júl. 22. 15:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz! Ahová én járok lovagolni, ott nincsen istálló, egész nap télen-nyáron kint vannak a lovak semmi bajuk sincs.
2011. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!