Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezt hogy lehet elmondani?...

Ezt hogy lehet elmondani? Főleg fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
Most nincs barátom... és olyan sincs aki tetszik... de ha lesz és esetleg eljutnánk oda, hogy lefeküdjünk egymással, akkor hogy mondjam el neki hogy szűz vagyok. 17 éves vagyok szerintem ez így normális, de ha egyszerűen elmondom akkor arra ti fiúk fel vagytok készülve?
2011. okt. 30. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen. mindig van nálam valami adrenalincsökkentő, mert másképp kiugornék örömömben a bőrömből :)
2011. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mire egy kapcsolat eljut az ágyig, ezer alkalom adódik arra, hogy közöld.
2011. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

:) hát van mág olyan lány aki értelmes?


gratulálok a szüleidnek hogy ilyennek neveltek! ez a normális

2011. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
"Figyi, én még szűz vagyok." Hát ennyi.
2011. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

lesz rá bőven alkalom sztem : p

de amúgy ezeket a dolgokat nem közvetlenül a szex elején beszélitek meg. ha komoly kapcsolat, akk még a kapcsolat elején felmerül ez a téma...

ha ilyenért szakít veled, akk nem is szeretett :)

2011. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedvesek vagytok! Főleg nem arról van szó, hogy szakítana csak ha esetleg a fiú már volt lánnyal de nem volt még szűz lánnyal akkor az olyasmi hogy véres lepedő stb...
2011. okt. 30. 19:49
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális csaj ;) Irigylem a srácot már most :D :P
2011. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét srác mint mondtam de tényleg ha lenne egy ilyen srác akkor ti a helyében hogy meg mit vagy... nem tudom elképzelni mit reagálna erre egy olyan fiú aki már volt lánnyal de nem szűz lánnyal. Erre tudnátok nekem válaszolni?
2011. okt. 30. 19:57
 9/17 A kérdező kommentje:
Légyszíves írjatok még válaszokat!
2011. okt. 30. 20:17
 10/17 Gergo_30F ***** válasza:
közhely, de ha normális a srác, nagyon fog figyelni rád, óvatos lesz és gyengéd, mindenekelőtt arra fog koncentrálni, hogy neked kellemes élmény legyen.
2011. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!