Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek még kezdő lovas?...

Szerintetek még kezdő lovas? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=J5d2nY7CNEs&feature=feedlik

Ez egy hétköznapi edzés


2011. júl. 24. 12:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ügyesek vagytok, látszik hogy élvezed a lovaglást. Az alapvető hibákat már egy előttem válaszoló leírta, de ha azokat kijavítod akkor nagyon jó kis páros lesztek. :)
2011. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszi :)

És a következő videót majd linkelem és majd megmutatom hogy igen is képes vagyok kijavítani a hibákat :D

2011. júl. 24. 13:34
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
könnyű ügetésben ne vállból indítsd a könnyítést és vágtába ne kapaszkodj a szárba. hosszú a szár. szükség van még gyakorlásra, jól belovagolt iskolalovon valakivel aki tud tanítani jobban meg tudnál tanulni.. azután jöhetnek nem hibátlanul belovagolt lovak
2011. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Én a kezdők közé sorolnálak.
2011. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ügyesek vagytok, és inkább már a haladó felé húztok:) Amúgy gyönyörű a paci:))

OFF: Imádom ezt a számot, csak nem tudom mi a címe:D meg tudnád mondani?:)

2011. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Nemvettétek figyelembe hogy elhagyta a kengyelt, rosszvolt nézni hogy kapaszkodik ,nagyon kezdő ,de majd belejön.
2011. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem az tűnt fel, hogy mikor felveszed ügetésbe, a szár kicsit hosszú, nagyon hátra kell dőlj, és nagyon hátra kell húzd a kezed, hogy fel tudd venni, foghatnál rövidebb szárat, ezáltal előrébb kerülne a kezed, és nem kéne ennyire hátradőlj hogy meg tudd fogni. De amúgy szerintem ügyes vagy, és nagyon szépek vagytok együtt:)
2011. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni. Az a baj, h az én mércémnél az a kezdő lovas, aki elkezd tanulni ugratni v teszem azt díjlovaglásnál idomítani. Szval nem sorollak be, ha nem baj :)


Merev a tartásod. Ez főleg vágtában látszik, nem tudsz normálisan beleülni a hátába, és ha elhagyod a kengyelt, akkor rémesen megfeszíted magad ahogy próbálsz szorítani. Néha a lábad is előrecsúszik vágtánál, szinte már székülésben ülsz.

A kezed sem okés, a ló marjánál kéne tartanod, és a szárkezeléseden is van mit javítani, rövidebb szárat kéne fognod, és puhább kontaktust kéne kialakítanod a lóval. A kezeidet úgy tartsd, hogy a tenyereid egymás felé forduljanak.

Egyébként jó. Az biztos, hogy nehezebben kezelhető lovat nem adnék alád, viszont ezzel jól kijössz és egyelőre ez a lényeg.

2011. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Legjobb válasz a tied utólsó .ugy irtad ahogy van.
2011. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Töbször vissza néztem a videót ,és bizony a kezei a levegőben lobog ,és épphogy a nyeregben maradt ahogy elhagyta a kengyelt ,ugyhogy vanmég mittanulni.
2011. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!