Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egyetemre fogok járni 151 km-re az otthonomtól, így havonta jövök haza és nem tudok kijárni a lovardába ahova szoktam menni segíteni (néha cserébe lovagolok).

Arra gondoltam, hogy körül nézek, milyen lovardák vannak arrafelé és megkérdezem, hogy kell-e nekik segítség, amíg ott vagyok.


2011. júl. 28. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ez még így is elég húzós, úgy se fogják azt mondani egy lovasnak hogy: "A következő hat box a tied, neki is lehet kezdeni." Meg hát a többi lovas is hogy fog rád nézni? Hogy akkor nekik meg miért kell fizetni, a lovaglásért? Akkor ennyi erővel mindenki ganajozhatna, és ingyen lovagolna. Amúgy meg az a színvonal ahogy téged a lópucolásért fognak tanítani az nem lesz a legjobb. Kevesebbet foglalkoznak majd veled, mert inkább azokkal foglalkoznak akik sokszor járnak és fizetnek is. Másrészt ezt nem csinálhatod örökké. A lovas sport egy drága mulatság.
2011. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Valamit félre értettetek. Nem akarok cserébe lovagolni. Csak lovat szeretnék látni, gondozni. Nekem ez bőven elég.
2011. júl. 29. 12:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Jaaa... akkor bocsi. Csak ott írtad hogy jártál valahova lovagolni és cserébe lovagoltás, ebből következtettem hogy valszeg majd lovagolni is akarsz. De persze akkor menj le, de nem hiszem hogy lovat fognak ganajoztatni, inkább csak úgy menj le. De ez így még is milyen hogy figyeljenek rád nehogy valami bajod essen, egy külön felügyelet leszel, de próbáld meg. Hova mész amúgy egyetemre?
2011. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!