Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a lovak kedvenc jármódja?

Melyik a lovak kedvenc jármódja?

Figyelt kérdés
Melyikben szeretnek leginkább közlekedni?
2011. júl. 28. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lépés. De találkoztam már olyan lóval aki mindenhova csak ügetett, még a legelőn is.
2011. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lófüggő, de szrintem még azon belül is hangulatfüggő... Mikor megy mint az állat, úgy kell visszafogni, meg mikor csak húzza magát... De gondolj bele, szeritnem ezzel mi is így vagyunk.. Egyszer fel vagy pörögve, körbe tudnád szaladni a földet háromszor, máskor meg csak vonszolod magad és csak feküdnél vagy aludnál egész nap... Egyébkéntmeg szerintem mindegy mi a kedvenc jármódja, az edzések jól vannak felépítve, hiába vágtázna a lovad folyamatosan, ha midnig csak sérülés lenne a vége... Ő ezt nem éri fel ésszel, neked kell, úgyhogy hiába szeretne ő mindig vágtázni, ha csak meghúzza valamilyét, stb...
2011. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lépés vagy vágta. Az enyém az ügetést rühelli. Egyszerűen utálja de muszáj azt is!
2011. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akár hiszed akár nem az abrak csodákra képes.
2011. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!