Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Normális ha egy lónak a nem...

Normális ha egy lónak a nem mozgatástól bedagad a csüdje?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kéne hogy bedagadjon! :S
2011. júl. 28. 19:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
pontosa arra gondoltam.
2011. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
;)
2011. júl. 29. 21:21
 13/19 anonim ***** válasza:
ha tényleg csak szűrődik, akkor sok mozgás kell neki, főleg séta. ha muszáj boxban lennie, akkor éjszakára mehet rá fásli. ilyenkor a nyirok felhalmozódik a lábában, mozgás hatására felszívódik
2011. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De írtam hogy állandóan olyan neki! Már vagy 3 éve mióta itt van és már mikor ide került be volt neki duzzadva.
2011. júl. 29. 22:11
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez lehet ínhüvelytágulat, amivel sok mindent nem tudsz kezdeni, max éjszakára befáslizod melegfáslival h vérbő legyen és hogy könnyebben felszívódjon a nyirok a lábából. Ha nem mozgatod eleget, akkor vedd le az abrakját. Oké h ad libitum takarmány, de ha többet áll a szokásosnál pl pihen két-három napot, akkor a sokfehérjebevitel, amit nem dolgozik le, elősegíti h bedagadjon a lába.

Ha fáj neki, kezeld neki burov-oldatos dunsztkötéssel. 3 nap alatt meggyógyítja a könnyebb húzódásokat, kisebb gyulladásokat.

2011. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A képet elfelejtetted,
2011. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem felejtettem. Mondtam hogy a jövő héten azaz ezen a héten, csak most és a hétvégén is esett az eső ezért nem voltam még kint de majd szerdán vagy valamikor ezen a héten kimegyek és lefotózomDe annyit mondok hogy el tudjátok képzelni, hogy kb. A csüdje a bokája és a patája egyvastag.
2011. aug. 1. 20:53
 18/19 anonim ***** válasza:
Szegény ló, lehet, hogy nem fog helyre jönni már a lába. Legalább kanca
2011. aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát igen egy 10 éves Kisbéri kanca. :/ :) Ma megyek lovagolni, úgyhogy lehet le tudom kapni csak nem akarom hogy észre vegyék , hogy a ló lábár fotózgatom! :/ xD
2011. aug. 3. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!