Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nálunk a lovardában feltört...

Nálunk a lovardában feltört háttal is dolgozniuk kell a lovaknak. Ez máshol is így van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 20:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezekre nincs valami előírás szabály?Kinek lehetne szólni ez ügyben?
2011. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
sajnos nálunk is dolgoznak,mivel annyira sok a lovas,hogy nem lehet egy lovat sem kihúzni a munkából,az edző erre azt a megoldást találta,hogy vastagabban párnázza ki a nyereg alatt
2011. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólni kell állatvédőknek, mi több, ez már az a kategória, hogy a rendőrségen kellene feljelentést tenni állatkínzás miatt, ami bűncselekmény és börtönnel büntetendő. Ha esetleg félsz, hogy bántódásod esik, akkor az állatvédőket küldd ki, ők nem fogják felfedni a bejelentő nevét, de rendőrrel mennek.
2011. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy rögtön tudnák, h. én voltam, aki kihívta az állatvédőket....
2011. aug. 3. 21:25
 15/19 anonim válasza:
Ez állatkínzás!!! Mégis hol van ez a lovarda? Állatorvosnak szólj!
2011. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

csak érdekesség !Képzeljétek Bécsben az utcän dolgozo lovaknak munkakönyvük van !Naponbta be kell irni mikor ällt ki a hintoval az utcära ,ugy tudom csak 9 orät dolgozhatnak naponta,régebben akärhäny orät futhatott szegény,aztän az ällatvédök beszoltak,mert a csalädtagok vältottäk egymäst a bakon,a lo meg 15-18 orät huzta az igät a värosi kemény kövön.

www.allatvedök.hu szolj nekik,hogy menjenek ki inkognitoban..nézelödni !

2011. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ahol én lovagoltam és feltört a lovak marja, természetesen szóltak állatorvosnak aki kezelte, szőrén néha ráültünk, hogy ne zökkentsük ki őket az edzésből. A legjobb, ha a nyereg alá plédet vagy hasonló dolgot teszünk, mert így megakadályozzuk, hogy feltörjön a marja. Ha a drágalátos tulajdonosa a lovaknak nem kezeli a sebet, akkor nyugodtan kitisztíthatod paradicsommal, mivel kivül-belül megtisztítja a sebet és segíti a gyógyulást. Sajnos nagyon sok ilyen lótartó van akit nem érdekli a lova egészségügyi állapota, az az érdeke, hogy minél több pénzt hozzanak a konyhára... :S emlékeztesd azt a nem normális embert valahogy, hogy hagyja pihenni azokat a lovakat, mert komolyabb baja is lehet a lovaknak ha nem várja meg míg teljesen begyógyul a seb.
2011. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szólj a tulajnak,hogy ha nem pihenteti a beteg lovakat,szólsz az állatvédőknek...stb.

Neked sem jó érzés,ha tudod,hogy sebes lóháton lovagolsz!A többiek mit szólnak? Fogjatok össze!

2011. aug. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, szólj az állatvédőknek és próbálj meg beszélni a lovarda tulajaival is! Addig ne lovagold a lovakat, ezzel segíted őket!
2011. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!