Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez lovaglónadrág lehet? (kép...

Ez lovaglónadrág lehet? (kép lent! )

Figyelt kérdés

Most kaptam egyik ismerősömtől, mert szelektálta a ruháit és tudta, hogy lovagolok, de Ő is úgy kapta valahonnan így nem tudja Ő sem pontosan.

Streccses anyagja van, de nincs a térdénél folt.


[link]


[link]


Remélem az, mert pont jó, 40-es. Nehezen találok a hosszú lábaimra jó nadrágot :)


2011. aug. 1. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondtam egy szóval is, hogy én abban lovagolok? Nem. Csak mondtam, hogy ha az a kényelmes, akkor hordja azt nyugodtan, és nem minden nadrágon van tépőzár, ha a fejed a falba vered, akkor sem.
2011. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és ha tudsz benne lovagolni, hord nyugodtan! :) Amúgy lovagláshoz cicagatyát felvenni szerintem nem divatozás. Én is azt szoktam, csak most nézek igazi lovaglónadrág után. Sztem nagyon kényelmetlen bőfazonú, nem teshezálló gatyában lovagolni...
2012. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!