Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elcsesztem, de nem direkt....

Elcsesztem, de nem direkt. Nagyon égő?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy kisvárosban háziverseny (díjugratás) ilyen "falunap" szerűségen.

Én voltam a zászlós (nem tudom, hogy kell mondani)és minden rendben ment egészen az összevetésig, ahol ugye a 4-es akadály volt a kezdés. Kb. 3 lovasnál rendesen intettem a zászlót, de utána odajött hozzám az egyik lány és elkezdett velem beszélgetni. Közben én nem a 4-es akadály felé néztem (ami háttal volt a színpadnak), hanem előre a zsűri felé.Elfelejtettem, hogy nem az elsőről indul. Nem csengettek, így nem is emeltem fel a zászlót, de a lovas már elindult. Már kb a felénél tartott, amikor szólt aki nézte a stoppert, hogy nem indította el, mert a zászló nem volt fent. :S


1.elterelték a figyelmem

2.elfelejtettem, hogy már összevetés van

3.nem csengettek

4.a lány nem intett, hogy indul

5.ez volt a második alkalom, hogy én voltam a "zászlós"


Nagyon bűntudatom van emiatt, hogy újra indulnia kellett, aludni is alig tudtam, ezen kattogott az agyam.

Egyébként amatőr-résznél volt.


19/L


2011. aug. 14. 12:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

19:33-as mondja jól: a lovas csak engedéllyel indulhat, csengőszó (és változó, de sok helyen zászlós jelzés) után. :) általában nem véletlen, ha a lovas nem kap engedélyt, sokszor korrigálásra szorul egy-egy akadály, ha mondjuk az előző induló leütötte, vagy más dolog nincs rendben.

teljes mértékben a lovas hibája volt, te ne okold magad!

2011. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, már megnyugodtam, de ma is beszólt az oktatóm, hogy miért nem csaptam le a zászlót :(.


Igen, olyan is előfordult szombaton, hogy még a rudat tettem a helyére és már csengettek. Úgy kellett kiabálnom, hogy még ne.

2011. aug. 15. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!