Kezdőoldal » Állatok » Lovak » érdemes megvenni, vagy még...

érdemes megvenni, vagy még ne? ( magyarázat lent )

Figyelt kérdés

szóval kb. 2 hét múlva mennék lovagolni. ( 3 éve nem ültem lovon, korábban voltam pár futószárazáson, kétlem, hogy abból maradt volna meg bennem valami tudás :D )

azt üzente az edző , hogy bőr cipő legyen sarokkal, semmiképp sem edzőcipő.

szóval néztem neten lovaglócipőket, de ami 7 ezer azis gumi... az baj lenne ha gumiból lenne? csak kicsit félnék így odaállítani, ha jól tudom amúgyis díjugrató meg minden, nem akarom magam már az első alkalommal elásni :D ..

csak én olyan vagyok, hogy ha valamiben nem vagyok jó / vagy nincs szupertehetségem hozzá stb. akkor nagyon hamar feladom..

vélemény? :/


2011. aug. 18. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sok 'sikert', majd írd meg az eredményt. :D
2011. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8 ezerért vettem bőrcipőt, persze lehet 20ért is. Én is úgy lovagolok: bőr lovaglócipő+ hasított bőr lábszárvédő.
2011. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én akkor kaptam felszerelést, amikor azt mondták, hogy mehetek terepre. Na jó, a második óra után, mert akkor már kivittek egyszer. 8 ezerért vettem a cipőt (decathlonos), plusz a legolcsóbb lábszárvédő, tökéletesen megfelel, télen nem fagy le bent a lábam (annyira), nyáron pedig elviselhetően meleg. Én nem lovardában lovagolok, hanem egy kis panziónál, ott az edző is egyszerű edzőcipőben lovagol.
2011. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

mindenképpen leírom majd :D

amúgy én nem láttam sehol 8 ezerért bőrt o:

decathlonos jó lenne, csak nincs a megyénkben még..

2011. aug. 21. 22:11
 15/17 A kérdező kommentje:
nem tudom valaki jár-e még erre, de leírom, hogy sikerült vennem egy bőr lovaglócipőt használtam de nagyon jó állapotban 3 ezerért, és meg is volt az első lovaglás:D:D
2011. szept. 5. 20:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült:) Háromezerért nagyon jó vásár volt, főleg hogy még bőr is. Azzal ne foglalkozz, hogy használt, nagyon jó használt cuccok vannak, én csk azért nem használtan veszek mindent, mert viszonylag problémás a beszerzése... Hogy ment a pacigolás? Tetszett?:)
2011. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszönöm :)) igen, ezzel az is szerencsés volt, hogy tőlünk pár km re volt, szóval postaköltségre sem kellett pluszban költeni:) csak vizes ruhával áttöröltem, úgyhogy beráncosodott... de hát legalább megtanultam ezt is..

egyébként jó volt nagyon, csak furcsálltam, hogy nem kellett nyergelnem, vagy csutakolnom, remélem később azért majd kapok ilyen munkát is... :)

2011. szept. 11. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!