Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy érhetem el hogy a macskák...

Hogy érhetem el hogy a macskák ne egyék a halakat? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Most lett nagy kertitónk. mit tudok tenni annak az érdekében hogy a macskák ne egyék ki a halakat belőle?
2011. szept. 3. 12:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
44%

Először is: "most lett nagy kertitónk."

Ezzel több baj is van: először is az utolsó szót külön írjuk, és nem "kertitónk" hanem kerti tavunk.

A kérdésre válaszolva pedig sztem inkább ne engedd ki a macskákat, kerítsd el a környékét a tónak, vagy valami ilyesmi.Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy kieszik belőle, ki kell próbálni először csak néhány hallal.

2011. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb kisállatkereskedésben tudsz venni macskariasztót. Próbáld ki, melyik a hatásosabb.
2011. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is van kerti tavunk. Macskák is vannak 6 db:). Az aranyhalakat nem bántják, viszont volt benn 2 kecsege amik sokszor úsztak a tó szélén ezért szegénykék a mscskák áldozatai lettek.....

Mivel a legtöbb macska nem szereti a vizet ezért nem nagyon fogják bántani a halakat, csak akkor ha a halak nagyon a szélére ki tudnak úszni. Lekerítés lehet egy megoldás, a macskariasztó is bár annak szörnyű a hangja(lehet hallani attól függetlenül hogy az van ráírva hogy nem lehet). Mi a tó szélére sok növényt ültettünk ami megakadályozza őket valamilyen szinten.

De mondom nálunk csak a kecsegéket fogta ki, de azok tényleg nagyon nagyon kijöttek a szélére(a hátuk kilógott a vízből, annyira).

Milyen halak vannak benn a tóban?

2011. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

lehet h megeszi, lehet h nem, ha nagyon meg akarja enni, nem lehet megakadályozni a macska vérmérsékletétől függ...

Amúgy: ezen nem a kertitónk előtt kellett volna gondolkodni? Csak kérdem, mert így lehet h csak tavi rózsáitok lesznek.

2011. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
még semilyen hal nincs bene, majd arany lessz sztem
2011. szept. 3. 17:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fogja kienni,nem is szeretik a vizet,egyik ismerősömnél is van kerti tó és macska és a macska nem eszi ki belőle:)
2011. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Szerintem hatásosabb ha veszel narancsot és a héjának egy pár darabjait a tó köré teszed ! Ugyanis a macskák utálják a narancsot még a szagátol is undorodnak . én így oldottam meg ! :) vagy vegyél állatzkereskedésben macskariasztót ahogy fent írták !
2011. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én inkább a macskáért aggódnék, ugyania a vadászat(halászat)teljesen temészetes ösztön náluk, sajnos több cica vesztére... Ugyanis nem egy olyan esetet hallottam az ismerőseim körében, hogy szerencsétlen macska belefulladt a tóba!
2011. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
....ugyanis....
2011. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ha belefullad nem a macskát sajnálom, hanem a kertitót :D
2011. szept. 15. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!