Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Erről a lovaglónadrágról mi a...

Erről a lovaglónadrágról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link] Ha valakinek volt/van ilyenje az írjon már róla véleményt. Nagyon fontos lenne mert ilyet akarok venni csak azért nem megyek fel Pestre hogy aztán kiderüljön hogy nem jó... :/ :) 14/L
2011. aug. 24. 14:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mm hát felnőtt méretbe .
2011. aug. 24. 14:27
 2/15 anonim válasza:
Nekem hasonló van csak nekem felnőtt méretbe:) nagyon jó és kényelmes (Y)
2011. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem is az lesz! Csak nem tom miért így másoltam be. De mióta van meg? A térd foltja nem kopik ki hamar? Milyen vastag az anyaga?
2011. aug. 24. 14:53
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
nekem ilyen volt , de nem igazán szerettem , mert hamar tönkrement és a dechatlonos cuccok nem a minőségükről híresek...ha csak alkalmi nadrágnak kell ( heti 1-2 alkalom) akkor jó, de ha több órát lovagolsz egy nap akkor javaslom, hogy ne a dechatlonos cuccok között válogass...mennyit lovagolsz egy héten ?
2011. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Világosbarnában van ilyenem, már 3 éve megvan, és olyan, mintha most vettem volna ;)


Hazugság, hogy rossz minőségűek, a lovaglócipőm is Decathlonos, az is nagyon jó.

Előző: Ha nem rendeltetés szerűen használod, akkor igen hamar tönkre mehet...

2011. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Előző vagyok:

Na jó, bocs, ez kicsit szemét volt... Inkább úgy mondom, hogy nekem nagyon beváltak az eddigi termékeik, jut eszembe, a kobakom is Decathlonos, az se egy mai darab, és estem már benne néhány szépet, mégis kitűnő állapotban van, karcmentes, meg minden.

2011. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
ja bocs hogy én napi 5-5 órát lovagolok és nem csak mutatóba hordom a nadrágot!!!!
2011. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én még egy hétig fogok minden nap járni aztán csak heti egyszer! Akkor megveszem bátran! :)
2011. aug. 24. 15:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt és nyáron használtam, és nagyon kifakult, már szinte barna lett. . .
2011. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha csak hetente egyszer használod akkor nyugodtan vedd meg, mert akkor sokáig bírja, én csak azért mondtam hogy nem jó, mert én napi 5-6 órát minimum lovon ülök és nekem 3 hónap után teljesen kikopott az ülepe. ( utolsó elötti voltam)
2011. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!