Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyiket válasszam? ( bőv. Lent)

Melyiket válasszam? ( bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Lovat szeretnék venni , de 2 ló közül nem tudom melyik lenne a jobb. 4 éve lovagolok az utóbbi 1 évben pedig díjlovaglásban versenyzem. Az egyik ló egy 7 éves magyar sportló herélt, már ültem rajta és nagyon kényelmes és könnyű lovaglású, de nem túl látványos a mozgása, pedig az a díjlovaglásban nem egy elhanyagolható dolog. Minden papírja megvan és az oltásai is rendben vannak. Tudtommal nem volt komolyabb sérülése sem. Az ára 450 000 ft lenne.

A másik ló egy 5 éves hannoveri herélt, amit eddig díjugratásra használtak, de alkalmas lenne díjlovaglásra is. Nagyon megbízható és könnyen kezelhető, akár csak a másik. Papírjai, oltásai szintén megvannak. Az ára 500 000 ft. Lécci írjátok le hogy ti melyiket választanátok.


2011. aug. 24. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a hannoverit.
2011. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a 7éves magyar sportlovat választanám, mert a magyar sportlovak nagyon jó, kezelhető pacik. ráadásul a 2. nagyon fiatal ló... még, szerintem nem versenybe való...
2011. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha tisztavérű a hannoveri, akkor az már csak a származása miatt is többet ér. vagyis az 500ezer nagyon baráti ár érte. könnyebb lenne, ha linkenél róluk videókat
2011. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
atol függ milyen kategoriába mész.D,e, A,c ezeknél még nem nagyon számit a lo mozgása itt inkább a korekt segitségadást és az ülését nézik a lovasnak,én a magyar sport lovat választanám a kora miatt bár az se öreg még.
2011. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hannoveri
2011. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ellovagolod a hannot is, akkor nincs semmi baj, ha minden tulajdonságuk kb ugyanaz, de a második jobban mozog, és neked ő tetszik, akkor őt válaszd, viszont ha a másikkal sincs semmi baj, akkor lehet ő is. Próbáld ki mindkettőt többször, minden gyakorlatot csinálj meg velük, stb... Az első tapasztaltabb paci, lehet hamarabb megcsinálja, viszont a másodikat úgy lovagolod magadnak ahogy neked jó. Minden gyakorlatot próbálj ki mindkettővel, azonnal ugrik-e vágtába, fel lehet-e venni jól, könnyű-e irányítani, stb...
2011. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
HANNOVERI
2011. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!