Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mire jó a patrac? (Kérdésed...

Mire jó a patrac? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

[link]



Csak így magába kell rárakni a lóra vagy mi?=/


2011. aug. 29. 13:47
1 2
 11/18 anonim válasza:
78%
Nekünk is ugyanilyen van, és akárhogy húzzuk meg, mindig elcsúszik oldalra
2011. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Hiába nem dob le, meg tűr el a hátán, ez még gyerekló és nem igen kéne lovagolni, hiába vagy könnyű neki.

Nem kéne még ezzel szekírozni, futószárazd, lehet nyereggel is, de a lovaglást még hanyagold.

2011. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Van aki már 2 évesen ráül. Meg csak 10percig szoktam rajt ülni, hogy szokja.
2011. aug. 30. 13:55
 14/18 Csinos1212 ***** válasza:
62%

én még nem próbáltam a patracot, de azt hallottam, hogy veszélyes. szerintem ne vegyél.

nekünk is van lovunk és 1 éves korába került hozzánk. én már 1,5 éves korában lovagoltam rajta. semmi baja nincs neki. most 6 éves és nagyon jó hámos és nagyon jó hátas

én szőrén lovagolok, és szerintem lovagolj rajta. nem árthat neki. ha az enyémnek nem ártott, akkor a tiednek se fog

2011. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Csinos1212 ***** válasza:
És én sem lovagoltam rajta sokáig másfél éves korában, ha jól emlékszem, max. 1 órát
2011. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Cofi válasza:
A patracot(priccs)a lótolvajok használtákj legelőször,hogy a lopott lóval minél gyorsabban megszökjön ,de nagy távolságot is megtudott tenni vele mert a kengyel miatt kényelmes is volt a lábnak.De ezek nem kezdő lovasok voltak....a felszálláshoz is kell egy kissebb tapasztalat és tudás!!! Ha pedig fiatal a lovad attól még nem lesz könnyebb neki,hogy patraccal ülöd meg, a te súlyod többet számít! 2,5 évesen már elkezdheted FOKOZATOSAN belovagolni! Visszatérve a patracra..A kanyarokban ha nincs megfelelő eggyensúlyod,akkor könnyen lecsúszol a lóról!!! UI.:A patrac nem sima bőr,hanem az ülőfelületen filc van alávarva!!!
2011. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Cofi válasza:
Amit linkeltél az egy olcsó biztonságosabb változat!!! A fektetéshez tényleg jó mert nem törhet el a váz...emiatt vették át a csikósok!
2011. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hát javítja a lovas üléset is.
2018. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!