Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A tinnyei lovardával kapcsolat...

A tinnyei lovardával kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
A lovasok.hu-n találtam rá, és gyanúsan olcsónak tűnt. Eddig Gyömrőre jártam lovagolni, és hát ott ugyanolyan árak vannak, na de ott nincs annyi minden, mint Tinnyén, és nem is olyan jó (az oktatás kiváló, csak ránézésre nem nagy cucc), mint amilyennek a lovasok.hu-n ki van állítva. Szóval aki ismeri a lovardát (a tinnyeit), az légyszi mondjon valamit róla! (árak, elsősorban) Előre is köszönöm!
2011. aug. 29. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

én egyik nyáron voltam a táborukban, interneten találtam rá, igértek egész napos lovazást, napi 2szeri lovaglást, pingpongot, íjászatot, strandot és még egy jópár klassz dolgot..mindezt 5 napra, 30ezer forintért. egész jónak tűnt, el is mentem. csak hogy semmi sem volt úgy ahogy azt képzeltem..a lovak nem istállóban voltak, felügyelet nélkül nem lehetett oda menni a bokszokhoz sem. egy párszor sikerült odahívni valaki illetékeset, hogy meg legyen a felügyelet, de szó sem volt egész napos lovazásról. osztálylovaglás volt, reggel és délután, alkalmanként 15 perc. 1 nap úgy zajlott hogy reggel 7-8körül keltünk, megreggeliztünk, aki akart segített a reggeli etetésben. aztán lovaglás. utána ebédig nem nézett ránk senki, majd ebéd után megint lovaglás, aztán egy újabb nagy szünet. aztán vacsora után - ami 6óra körül volt - legközelebb csak másnap reggel találkoztunk felnőttel..arról nem beszélve hogy volt 2 kutyus szabadon, akik állítólag már nem egyszer haraptak meg gyerekeket. persze azért tanultam néhány új dolgot a lovaglás terén..

nekem ennyi a tapasztalatom, árakat nem tudok, de ezek után nem hinném hogy engem nagyon érdekelne..:)

2011. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!