Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ki próbáljam a...

Szerintetek ki próbáljam a vágtát? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

4 éve lesz, hogy lovagolok. De csak ügetek, mivel a lovardába sajnos nem foglalkoznak rendesen az emberrel, más lovarda meg nem nagyon van, csak ilyenek.

Az egyik ismerősünknek van egy lova. De most van belovaglás alatt. Én már párszor ültem rajta léptem,ügettem futószáron. Szerintetek ki próbáljam a futószáron a vágtát?

Más már vágtázott rajta, nem bakkolt meg semmi. Szépen vágtázott.

Mi a véleményetek?


2011. szept. 4. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
persze, mindenképpen próbáld ki ha megbízható a ló. esetleg kérj meg egy tapasztaltabb lovast, hogy vágtázzon egyet ő, mielőtt te is ráülnél. a vágtát minden lovasnak ki kell próbálnia, csodálatos élmény (elsőre lehet nem tűnik annak, de majd ha megtanulod biztosan szeretni fogod)
2011. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ne. Vagy várj... de. Nehéz kérdés, nem tudom.
2011. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha a ló teljesen be van törve, tehát biztonságosan lehet rajta lovagolni, akkor szerintem már nyugodtam kipróbálhatod :)
2011. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan próbáld ki! Persze előtte jó ha valaki más is vágtázik vele egyet. Jó hogy nyugodt természetű. Különben is nem vesztíthetsz vele semmit, csak neked és a lónak is több tapasztalatod lesz. Szóval hajrá!
2011. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg,nekem elsőre is felejthetetlen élmény volt,de elsőre nem megy majd minden tökéletesen
2011. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Értem köszi a válaszokat! :)

Persze, majd megkérek valakit, hogy jól vágtáztassa meg előtte..

2011. szept. 4. 11:52
 7/19 anonim ***** válasza:
mindnképp próbáld ki, nincs annál jobb, hidd el :D
2011. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
mindenképp*
2011. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

HA még nincs teljesen belovagolva, és megbízhatatlan, akkor ne. Legalábbis szerintem.

Csak ha már több lovas, és nem csak profik is vágtáztk azon a lovon.

Vagy esetleg kérj meg egy jó, tapasztalt lovast, h vágtázzon rajta úgy, mintha kezdő lenne, és ha még úgy is szépen megy a ló, akkor utána ülj fel rá vágtára.

2011. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Meg azért sok ez a 4 év ügetés. Jó lenne valami új dolog is :)
2011. szept. 4. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!