Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit lehet csináálni ha nagyon...

Mit lehet csináálni ha nagyon tör a olovam háta ha szőrén lovagolok?

Figyelt kérdés
Ha csak szőrt teszek rá az magába lecsúszik?
2011. szept. 8. 14:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Felhízlalni nem fogom :DD am nem lovardai ló:) Akkor majd megszokom. Egyrész nem a csontos hátával van a gond, hanem hogy pattogós az egész ügetése meg vágtája is. De akkor majd megszokom:) Köce a válaszokat!
2011. szept. 8. 20:55
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom, de nekem valahogy sehogy sem sikerül megszokni..ez van. szőrén így működik. baromira fáj nekem is, de úgy vagyok vele, hogy megéri. amúgy ha már nagyon fáj akkor ülj át egy pár percre dámába, aztán vissza. utána egy kicsit jobb lesz :P
2011. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ja és én azt is szoktam hogy a térdem felhúzom egészen a ló marjáig, akkor olyan mintha fotelben ülnék, tehát nem tör. persze ezt csak lépésben lehet. utolsó vagyok.
2011. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) már kezdem megszokni. Zseléset teszek rá, az nem csúszik annyira.
2011. szept. 11. 09:51
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát figyelj nekem olyan lovam van hogy 10 percig rajta ülsz szét szedi a micsodás! A marja nagyon sátoros és a hátán semmi mélyedés tök egyenes. De hozzá lehet szokni. 1 évig egy helyen csak szőrén ültem rajta az első hónap kínszenvedés volt alig tudtam ülni de aztán kezdett hozzá szokni a fenekem . Nem tudom neked mennyire kényelmetlen a lovat de a saját lovamon kívül nem találkoztam kényelmetlenebb hátú lóval! Van egy jó tippem., viseld el.

Vagy vegyél egy jó futószáras hevedert ami nem annyira érezhető és csak annyi hogy ráraksz egy gyapjú nyeregalátétet és kész. [link] Például valami hasonlót!

2011. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
xD már nagyon jól megszoktam :) Ma akkorát estem róla, hogy csak na. De jól vagyok!
2011. szept. 12. 17:50
 17/17 anonim ***** válasza:
Az utobbi idoben az en lovam is szoren megulendo fajta. Azert mert biztosabban ulok szoren. Valahogy ugy egy vagyok a lovammal. Utalom a nyerget. Igazabol szerintem hizlald egy picit vagy ha szoren akarsz ulni tehat nyereg nelkul akkor dobj ra egy vastag nyeregtakarot. Nem a szor sem csuszik le
2016. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!