Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hányan lehet egyszerre kimenni...

Szofivamp kérdése:

Hányan lehet egyszerre kimenni terepre?

Figyelt kérdés
Mi általában 4en szoktunk de egyik barátnőm is lassan jöhet már ki sőt még vannak akik szeretnének velünk, nem lesz ez így sok főleg hogy vannak kezdők is
2011. szept. 11. 18:11
1 2
 1/12 |Orfeusz| ***** válasza:
51%
Attól függ, hogy miről van szó... Például éles lőszerrel lövöldözéshez sok xD
2011. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
A honfoglalók voltak páran terep lovagolni.Pontosan nem tudom a számukat.
2011. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
lövöldözéshez sok xD :Először egy darabig.
2011. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát akár mennyien. Mondjuk hatszáz millióan tolongani egy gáton nem túl szerencsés. Viszont ha mezőre mentek akkor mehettek többen is! :)
2011. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi is 3-4 en szoktunk általában oktatóval együtt :) De van amikor 6an megyünk az úgy nagyon jó. Sőt, nemrég volt a vadászlovaglás, ahol 17en terepeztünk, na az volt ám a jó móka! És persze a lovak is élvezik.
2011. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
én már voltam úgy is, hogy 10 fölött mentünk, de ez csak összeszokott lovakkal jó, de ha nem igazán ismerik egymást, akkor kicsit sok.
2011. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát azé annyian nem megyünk sztem de összeszokottak a lovak úgyhogy remélem menni fog...köszi
2011. szept. 11. 19:34
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem elég a négy, inkább menjetek két csoportban, és inkább tudásnak megfelelően. Tehát pl aki nagyon jól lovagol, és vágtáztok is, akkor menjetek úgy négyen, a többi négy meg külön, mert az nektek sem jó, hogyha mennétek, viszont várni kell a többiekre, és nekik sem, hogy nem tudják, mit hogyan kell csinálni. Edző vagy valaki felnőtt, tapasztalt mindenképp menjen veletek! Én egyébként szerintem nem szeretnék sokan menni, mert kicsit szerintem kényelmetlen, mikor rajtad kívül ott vannak tízen, és mindekire figyelnetek kell, nehogy lemaradjon, vagy olyan helyzetbe kerüljön kezdőként, amit nem tud megoldani... És tényleg legyenek valamilyen szinten összeszokva a pacik is, tehát ne a legrugdosósabb négy lovat vigyétek ki együtt, akik utálják egymást... Egyébként ha kezelhetőnek érzitek a helyzetet, akkor szerintem nyugodtan mehettek többen is, viszont ha bárki bizonytalan, nem tudja megfogni a lovát, vagy egy megugrásnál, bakolásnál lepottyan, inkább várjon még, lehetőleg minden balesetet próbáljatok meg kiküszöbölni, mert szerintem senkinek nem hiányzik, hogy vagy a lovasban, vagy a lóban sérülés essen...
2011. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
szerintem minél többen annál jobb :) persze úgy ahogy az előző írta, hogy lehetőleg egy szintűek menjenek együtt
2011. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem hasonló szintűek mennek, akkor is meg lehet oldani.

nagyobb szintkülönbségek, az még a haladóknak is jó, esetleg néha 1-1 külön útvonal (bár ezt ritkán csináljuk)

vagy aki nagyon ügyesnek érzi magát, néha váltson át kengyel nélkülire, úgy fejleszti az izmait, esetleg könnyítsen ki többször, vagy válasszon kicsit több foglalkozást igénylő lovat. Sokszor mentem teljesen kezdőkkel, mégis csak ritkán unatkoztam.

Alkalmazkodni kell :)

2011. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!