Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik tetszik jobban nektek,...

Melyik tetszik jobban nektek, és miért?

Figyelt kérdés
Díjlovaglás vagy díjugratás? Miért, mit szerettek benne? :)
2011. okt. 1. 19:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Ha a kettő közül kell választani, inkább az ugratás, de egyébként a western, távlovaglás meg a lovasíjászat. És azért az ugratás inkább, mert az valahogy "izgalmasabbnak" tűnik. Nem az izgalmas a legjobb szó rá, de most fáradt vagyok, és jobb nem jut eszembe. =P
2011. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

díjlovaglás. Sokkal szebb.

De a díjlovaglásból is, inkább a westernesebb stílusú.

2011. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%

Ugratás mert a természetben alapból is ugrana a ló.

Ez természetesebb és nem terheli le annyira szentem.

De ne mond hogy ez nem gyönyörű: http://www.youtube.com/watch?v=IRzGYkQHwzM

2011. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%

én a díjlovaglás mellet szavazok,mint már máskor mondtam ez majdnem mindennek az alapja és jó érzés ha a ló eléri amit akarok


és nem megterhelöbb mint az ugrás .

2011. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
61%
Díjugratás. Sokkal természetesebb, mert szerintem a díjlovazás egyáltalán nem kapcsolódik a ló természetes mozgásához. :)
2011. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 x) ***** válasza:
69%
Díjugratás. Abban több az izgalom meg a gyorsaság :D
2011. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Díjlovaglás :) Nekem valahogy sokkal szimpatikusabb, mint az ugratás. Olyan kis precíz, látványos, és összhangban vagy a lóval, együtt mozogsz vele... Nem mondom, hogy ugratásnál nincs így, de a díjlovaglásnál valahogy ez erősebben van meg.
2011. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%

azért jókat lehet nevetni,az egyik válaszoló még a multkor egy korábbi kérdésnél azt írta,hogy "díjlovasozik,csinál paszázst,piaffot meg feligazitást" most meg már ugrik és a díjugratás mellet van xd.


(minden hazug ember saját magát buktatja le.)

2011. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%
Attól még hogy azt mondom, hogy az ugratás jobb, attól még nem díjlovazhatok??? Igen, szerintem jobb és izgalmasabb az ugratás, de attól még szeretem a díjlovazást is, csak a másik a szívem csücske.... És ha nem tudsz még mindent,(és valószínűleg nem is fogsz) nem kell leszólni más embereket.
2011. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Én még nem versenyzek egyik szakágban sem, de engem az ugratás jobban vonz... :D nem tudom miért, nekem egyszerűen nagyon tetszik! :P
2011. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!